IFS INDUSTRIAL AND FINANCIAL SYSTEM POLAND SP. Z.O.O

ul. Flisa 6

02-247 Warszawa

tel: 22 577 45 00

email: info.pl@ifs.com

https://www.ifs.com/pl

PRODUCENT OPROGRAMOWANIA

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie w chmurze dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją i dystrybucją towarów, tworzeniem i utrzymywaniem składników majątku oraz zarządzaniem działalnością o charakterze usługowym.

W ramach naszej jednolitej platformy poszczególne produkty branżowe opierają się na wspólnym modelu danych i wykorzystują wbudowane innowacje cyfrowe. Dzięki temu nasi klienci mogą osiągnąć najwyższą jakość w najważniejszym momencie, czyli w trakcie świadczenia usług na rzecz swoich klientów.

Kompetencje branżowe naszych pracowników i stale rosnącego ekosystemu partnerów, a także zaangażowanie w tworzenie wartości na każdym etapie pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze.

Zespół IFS składa się z 5500 pracowników, którzy wspierając ponad 10 000 klientów na całym świecie, codziennie realizują nasze kluczowe wartości: elastyczność, zaufanie i współpracę. Więcej informacji o oprogramowaniu IFS dla przedsiębiorstw dostępne jest na stronie ifs.com.