Program targów BUDMA 2017 obfituje w interesujące wydarzenia, w które zaangażował się Związek POiD. Poza MONTERIADĄ 2017 jest to także I Forum Gospodarcze Budownictwa i Architektury. W ramach Forum zrealizowane zostaną ciekawe panele tematyczne, tworzone we współpracy z POiD.

I Forum Gospodarcze Budownictwa i Architektury organizowane jest przez Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Jego uroczystego otwarcia dokona Andrzej Adamczyk, Minister Infrastruktury i Budownictwa. Podczas wydarzenia zaplanowano liczne wystąpienia i debaty.

We wtorek 7 lutego, w godzinach 13.00 -16.00 odbędzie się dyskusja na temat zmian w prawie budowlanym, funkcjonowania szarej strefy oraz wpływu ulg budowlano-montażowych na rozwój budownictwa. Program panelu powstał we współpracy ze POiD, a Janusz Komurkiewicz, Prezes Zarządu Związku POiD w swoim wystąpieniu przedstawi tematykę okien i drzwi, jako polskiej marki eksportowej.

W środę 8 lutego, w ramach I Forum Gospodarczego Budownictwa i Architektury zaprezentowany zostanie program „MIESZKANIE+”, a w czwartek 9 lutego bardzo ciekawie w kontekście starania Związku POiD o wprowadzenia zawodu montera stolarki budowlanej, zapowiada się dyskusja i debata odnośnie kwalifikacji zawodowych w budownictwie, w której również weźmie udział przedstawiciel POiD.

Zapraszamy do udziału w I Forum Gospodarczym Budownictwa i Architektury, w pawilonie 11 (Iglica)

Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2017. Uczestnictwo w wydarzeniu wymaga wcześniejszej rejestracji:
http://www.budma.pl/pl/polecane_wydarzenia/i_forum_gospodarcze_budownictwa/