18 stycznia w siedzibie Związku Polskie Okna i Drzwi odbyło się pierwsze szkolenie z zakresu sprzedaży produktów stolarki budowlanej w punktach dystrybucji przeprowadzone w ramach kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ”. Ich właściciele uczestniczyli w warsztatach, w trakcie których uczyli się jak odpowiednio wykorzystać wartości promowane w kampanii w relacjach z inwestorami. Szkolenie prowadzili trenerzy Mitura Academy.

szkolenie_sprzedazowe_dm_poid_2Trwająca od sierpnia 2016 roku kontynuacja kampanii „DOBRY MONTAŻ” wzbogacona jest o szereg nowych działań. Jednym z nich jest przyznanie statusu DOBREJ FIRMY przez Partnera kampanii, godnym polecenia punktom handlowym zajmujących się sprzedażą i montażem stolarki budowlanej. 18 stycznia w siedzibie Związku POiD w Warszawie pojawili się właściciele firm z całej Polski, by dowiedzieć się m.in. jak odpowiednio wykorzystać kampanię „DOBRY MONTAŻ” w procesie sprzedaży oferowanych wyrobów.

Na szkolenie przyjechali właściciele starannie wyselekcjonowanych firm, mających w swojej ofercie najlepsze produkty w branży stolarki budowlanej. Wierzę, że informacje przekazane przez trenerów trafiły do szkolonych osób, a nabyta wiedza wpłynie na sprzedaż ich dobrych produktów wraz z usługą dobrego montażu – mówi Paweł Wróblewski, Dyrektor Związku POiD, organizatora kampanii „DOBRY MONTAŻ”.

Podczas warsztatów uczestnicy nie tylko wysłuchali części teoretycznej, ale także brali czynny udział w zajęciach praktycznych. Interaktywny i angażujący sposób prowadzenia szkoleń przypadł do gustu uczestnikom, a odpowiednie narzędzia i techniki wykorzystane przez trenerów pozytywnie wpłynęły na poziom przyswajania wiedzy. – Świadomość wartości i jakości produktu, który będzie służył inwestorom przez wiele lat, jest absolutną podstawą, by przekonać ich do zakupu. Uczestnicy szkolenia nabyli wiedzę, jak wejść w rolę wartościowego dla klienta doradcy – takiego, który nie tylko poleci odpowiedni produkt, ale także dobierze narzędzia, które pomogą mu w pełni wykorzystać potencjał wyrobu, w tym – dobry montaż – podsumowuje Adam Mitura, założyciel Mitura Academy i wieloletni praktyk szkoleń.

Ogólnopolska kampania edukacyjna DOBRY MONTAŻ to organizowana przez Związek POiD akcja, promująca ideę prawidłowej instalacji wyrobów stolarki budowlanej. Partnerami „DOBREGO MONTAŻU” są firmy: AIB, Anwis, FAKRO, GERDA, Hörmann, Klimas Wkręt-met, POL-SKONE, Porta KMI Poland, PROLINE, Soudal, Stolbud Koronea i Yawal.