Stolarka otworowa to jeden z najprężniej działających sektorów polskiej gospodarki. Wystarczy spojrzeć na liczby – tylko w 2015 eksport drzwi i okien do europejskich krajów wyniósł 9,7 miliona sztuk! Doskonałej jakości produkty, zaawansowane technologicznie procesy produkcji, a do tego przystępna cena to główne atuty, które jak widać, znajdują odzwierciedlenie w ilości zamówień spływających z zagranicznych rynków.

Branża stolarki otworowej wprowadza co rusz nowe, interesujące propozycje, charakteryzujące się wysoką jakością i niezwykłymi parametrami. Nie dziwi zatem aż 11 (z 29 łącznie!) prestiżowych wyróżnień Złotym Medalem MTP Targów BUDMA 2017, przyznanych właśnie produktom z sektora stolarki otworowej.

POLECANE WYDARZENIA:
Spotkanie branży budowlanej podczas targów BUDMA to doskonała okazja do przedstawienia i podjęcia dyskusji na temat nowych regulacji prawnych, zmian w przepisach czy także innowacyjnych rozwiązaniach wprowadzanych na rynek. O czym dowiemy się podczas targów?
DZIEŃ DYSTRYBUTORA
Pierwszy dzień Targów BUDMA – 7 lutego 2017 r. to, tradycyjnie już, Dzień Dystrybutora, w sposób szczególny dedykowany dystrybutorom materiałów budowlanych – w tym stolarki otworowej. Tego dnia odbędą się prezentacje i wykłady podejmujące tematykę związaną z prowadzeniem firmy dystrybucyjnej i efektywną sprzedażą. Tylko w ten dzień funkcjonować będzie specjalnie przygotowana Strefa Dystrybutora (Pawilon 3 MTP, antresola): przestrzeń służąca jako miejsce spotkań i odpoczynku.
monteriada_2017MONTERIADA
Z początkiem sierpnia ruszyła kontynuacja ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Dobry Montaż”.  Organizowana przez Związek POiD inicjatywa została wzbogacona o szereg nowych działań, jak m.in. klasy patronackie w szkołach zawodowych czy także certyfikowanie monterów. W ramach tej kampanii, podczas targów BUDMA, powstanie specjalna strefa, na której zobaczymy na żywo dobre praktyki montażu okien, drzwi, bram i osłon z wykorzystaniem nowoczesnych technik montażowych, mocowań oraz narzędzi. Do dyspozycji zwiedzających będą także specjaliści, którzy udzielą porad i odpowiedzą na wszelkie pytania.
JAK SPRZEDAWAĆ WIĘCEJ?
Specjalnie dla producentów i handlowców z branży stolarki przygotowaliśmy warsztaty sprzedażowe. “Strategicnze podejście do sprzedaży na rynkach B2B”, czyli w skrócie jak skutecznie sprzedawać inwestorom przedstawi Agnieszka Węglarz, Dyrektor Programu ICAN Total Marketing B2B w ICAN Institute. Popularny “Shop Doctor”, czyli dr Marek Borowiński, zajmie się sprzedażą okien i drzwi klientowi finalnemu, podając przykłady “Najnowszych trendów w sprzedaży detalicznej. Oba wystąpienia już 7 lutego na Forum INSPIRACJE w pawilonie 6A.
Zapraszamy!