członkowie stowarzyszenia

Członkowie Zwyczajni

To ponad 100 podmiotów, wśród których są pracodawcy i przedsiębiorcy prowadzący działalność w obszarze produkcji, dystrybucji i montażu stolarki budowlanej oraz wyrobów i akcesoriów z tym związanych, albo inne podmioty bezpośrednio związane z branżą budowlaną.

ABA Wiktorczyk

ADLER POLSKA Sp. z o.o.

Aereco

AIB

AKZO NOBEL

Aluplast

Aluprof

Amberline

Anwis

Aries

Awilux Polska

Axa Stenman

Baltica – IGB Mazovia Oddział w Gdańsku

Becker

BFT Polska

Bildau & Bussmann

Capek

D+H Polska Sp. z o.o.

Deceuninck Poland Sp. z o.o.

DOBROPLAST Fabryka Okien Sp. z o.o.

DORMAKABA

Drutex

Elumatec

EMPOL BIS S.A

Entra

Erkado

Fabryka Okien Vidawo

Fakro

FER-PLAST

FIMTEC-POLSKA

FISCHER POLSKA SP. Z O.O.

Gerda

Geze

Glasslift

Globus

Grab

Gu

Guardian

Henkel

Hormann

IC COMPLEX

INTECH

INVADO

JM EXIM FENETRES

KALETA

KARO

KOMPLEX-DOM TADEUSZ ZMYŚLONY

KOWALCZYK

Krispol

Lohmann Polska Sp. z o.o

M&S

MARCOPOL SP. Z O.O. PRODUCENT ŚRUB

METAL UNION SP. Z O.O.

MOBILUS MOTOR

Nexbau

NOVET

Novoferm Polska

OKNOPLAST SP. Z O.O.

OKPOL SP. Z O.O.

OTTIMO SYSTEMS

PETECKI

PINUS

PLAST-SYSTEM

POL-SKONE SP. Z O.O.

PONZIO POLSKA SP. Z O.O.

PORTA KMI POLAND

PPH OKSAN ANDRZEJ TABAŁA

PRIMO PROFILE SP. Z O.O.

Prommax Stolarka sp.z.o.o

PROVENTUSS

REMMERS

REYNAERS

RONKOWSKI

ROTO

SCHUCO

SELENA

SIKA POLAND SP. Z O.O.

SŁOWIŃSCY

SOBAŃSKI

SOMFY

SOMMER POLSKA

SOUDAL

STALPRODUKT-ZAMOŚĆ SP. Z O.O

STARGLASS

STOL REM

STOLBRAT

TEKNOS

TESA TAPE

TREMCO ILLBRUCK

Urzędowski

VETREX SP. Z O.O.

VITROTERM

VORNE POLSKA SP. Z O.O.

WIELKOPOLANKA

WINKHAUS

Wiśniowski

WKRĘT-MET

YAWAL

ZPHU ALSECCO Sp. z o.o

członkowie honorowi

Członkowie Honorowi

Honorowe Członkostwo, przyznawane jest jedynie osobom fizycznym i stanowi dowód uznania za wieloletnie zaangażowanie i szczególne zasługi na rzecz rozwoju branży stolarki budowlanej.

członkowie wspierający

Członkowie Wspierający

Członkiem Wspierającym może zostać podmiot bezpośrednio zaangażowany w działalność na rzecz branży stolarki budowlanej, każda osoba prawna lub fizyczna, która zadeklarowała pomoc finansową lub rzeczową albo własną pracę na rzecz realizacji celów statutowych Związku, jak również podmiot, który nie działa w branży stolarki budowlanej ale realizuje cele zbieżne z celami statutowymi POiD

Międzynarodowe Targi Poznańskie to lider polskiego przemysłu targowego. Posiadają ok. 55% udziału w rynku targowym w Polsce i są pierwszym organizatorem targów w Europie Środkowo-Wschodniej. MTP należą do organizacji skupiających liderów targowych z całego świata (UFI – Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego i Centrex – Międzynarodowy Związek Statystyk Targowych). W roku 2013 w ponad 60 wydarzeniach targowych organizowanych na terenie poznańskich targów wzięło udział prawie 10 tys. wystawców, w tym około 2,2 tys. z zagranicy. W roku 2013 imprezy targowe odwiedziło około 486 tys. zwiedzających, w tym goście z zagranicy z 82 krajów świata. MTP na całym świecie mają zagraniczne przedstawicielstwa, gdzie klienci mogą otrzymać kompleksowe informacje o ofercie poznańskich targów.

Portal oknonet.pl, współpracując z kilkuset przedsiębiorstwami, stał się unikatowym źródłem wiedzy na temat branży stolarki otworowej. Niezależnie od tego, czy jesteś dilerem, producentem, dostawcą, monterem czy klientem indywidualnym, na portalu oknonet.pl znajdziesz zawsze aktualne i rzetelne informacje. Redakcja oknonet.pl stara się dotrzeć do każdego zakątka branży, przedstawiając całe spectrum branży: od jednoosobowych działalności po światowe koncerny, od prostych narzędzi po zaawansowane maszyny CNC i wynalazki. Udane połączenie formuły biznesowej i dziennikarskiej sprawia, że oknonet.pl jest niezastąpionym narzędziem dla każdej osoby i firmy, mniej lub bardziej związanej z branżą stolarki otworowej.