członkowie stowarzyszenia

Członkowie Zwyczajni

To ponad 100 podmiotów, wśród których są pracodawcy i przedsiębiorcy prowadzący działalność w obszarze produkcji, dystrybucji i montażu stolarki budowlanej oraz wyrobów i akcesoriów z tym związanych, albo inne podmioty bezpośrednio związane z branżą budowlaną.

ABA Wiktorczyk

ADLER POLSKA Sp. z o.o.

Aereco

AIB

AKZO NOBEL

All Windows Group (Alsecco)

Alufab Sp.z.o.o

Aluplast

Aluprof

Aluron Sp.z.o.o

Amberline

Anwis

Awilux Polska

Axa Stenman

BFT Polska

Bildau & Bussmann

BUDVAR Centrum Sp. Z.O O

Capek

D+H Polska Sp. z o.o.

Dbamy o bramy Sp. z o.o.

Deceuninck Poland Sp. z o.o.

DOBROPLAST Fabryka Okien Sp. z o.o.

DOMSTAR Bartosz Tocha

DORMAKABA

Drutex

EDISON S.A

EMPOL BIS S.A

Entra

Erkado

Fabryka Okien Vidawo

Fabryka SLONAWY

Fakro

FER-PLAST

FIMTEC-POLSKA

FISCHER POLSKA SP. Z O.O.

GEBAUER Anna Gebauer

Gerda

Geze

Glasslift

Glassolutions Saint – Gobain

GLOBAL SYSTEM Sp.z.o.o

Globus

Grab

Gu

Henkel

Hormann

IC COMPLEX

IFS INDUSTRIAL AND FINANCIAL SYSTEM POLAND SP. Z.O.O

INTECH

INVADO

JM EXIM FENETRES

KALETA

KARO

Kimex S.C. Magdalena Krzesińska, Marianna Ostaszewska

KOMPLEX-DOM TADEUSZ ZMYŚLONY

KÖNIGSTAHL

KOWALCZYK

Krispol

Lumaro Sp.z.o.o

M&S

MARCOPOL SP. Z O.O. PRODUCENT ŚRUB

METAL UNION SP. Z O.O.

MOBILUS MOTOR

MonterGO Sp.z.o.o

NAUMAL Sp. z o.o.

Nexbau

NOVET

Novoferm Polska

ODYLION Sp. z o.o. Sp.k

OKNOPLAST SP. Z O.O.

OTTIMO SYSTEMS

Perfectdoor Sp. z o.o

PETECKI ENTREPRISES Sp. z o.o.

PINUS

PLAST-SYSTEM

Plonmar Sp.z.o.o

POL-SKONE SP. Z O.O.

PONZIO POLSKA SP. Z O.O.

PORTA KMI POLAND

PPH OKSAN ANDRZEJ TABAŁA

PRIMO PROFILE SP. Z O.O.

PROMAT Techniczna Ochrona Przeciwpożarowa

Prommax Stolarka sp.z.o.o

PROVENTUSS

REHAU Sp.z.o.o

REMMERS

REYNAERS

RONKOWSKI

ROTO

SCHUCO

SELENA

SIKA POLAND SP. Z O.O.

SOBAŃSKI

SOMFY

SOMMER POLSKA

SOUDAL

STALPRODUKT-ZAMOŚĆ SP. Z O.O

STARGLASS

STOL REM

Sturtz Polska Sp.z.o.o

TEKNOS

TESA TAPE

TREMCO ILLBRUCK

Urzędowski

VBH Polska Sp.z.o.o

VETREX SP. Z O.O.

VITROTERM

VORNE POLSKA SP. Z O.O.

WICONA

WIELKOPOLANKA

WINKHAUS

Wiśniowski

WKRĘT-MET

YAWAL

członkowie honorowi

Członkowie Honorowi

Honorowe Członkostwo, przyznawane jest jedynie osobom fizycznym i stanowi dowód uznania za wieloletnie zaangażowanie i szczególne zasługi na rzecz rozwoju branży stolarki budowlanej.

członkowie wspierający

Członkowie Wspierający

Członkiem Wspierającym może zostać podmiot bezpośrednio zaangażowany w działalność na rzecz branży stolarki budowlanej, każda osoba prawna lub fizyczna, która zadeklarowała pomoc finansową lub rzeczową albo własną pracę na rzecz realizacji celów statutowych Związku, jak również podmiot, który nie działa w branży stolarki budowlanej ale realizuje cele zbieżne z celami statutowymi POiD

Międzynarodowe Targi Poznańskie to lider polskiego przemysłu targowego. Posiadają ok. 55% udziału w rynku targowym w Polsce i są pierwszym organizatorem targów w Europie Środkowo-Wschodniej. MTP należą do organizacji skupiających liderów targowych z całego świata (UFI – Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego i Centrex – Międzynarodowy Związek Statystyk Targowych). W roku 2013 w ponad 60 wydarzeniach targowych organizowanych na terenie poznańskich targów wzięło udział prawie 10 tys. wystawców, w tym około 2,2 tys. z zagranicy. W roku 2013 imprezy targowe odwiedziło około 486 tys. zwiedzających, w tym goście z zagranicy z 82 krajów świata. MTP na całym świecie mają zagraniczne przedstawicielstwa, gdzie klienci mogą otrzymać kompleksowe informacje o ofercie poznańskich targów.

Portal oknonet.pl, współpracując z kilkuset przedsiębiorstwami, stał się unikatowym źródłem wiedzy na temat branży stolarki otworowej. Niezależnie od tego, czy jesteś dilerem, producentem, dostawcą, monterem czy klientem indywidualnym, na portalu oknonet.pl znajdziesz zawsze aktualne i rzetelne informacje. Redakcja oknonet.pl stara się dotrzeć do każdego zakątka branży, przedstawiając całe spectrum branży: od jednoosobowych działalności po światowe koncerny, od prostych narzędzi po zaawansowane maszyny CNC i wynalazki. Udane połączenie formuły biznesowej i dziennikarskiej sprawia, że oknonet.pl jest niezastąpionym narzędziem dla każdej osoby i firmy, mniej lub bardziej związanej z branżą stolarki otworowej.

ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. to polska firma istniejąca od 1996 r. Już 25 lat realizuje badania i analizy marketingowe, badania społeczne i gospodarcze. Jedną z najważniejszych specjalizacji ASM są badania i analizy rynku budowlanego, w tym branży stolarki. Dzięki gruntownej znajomości sektora budownictwa i wysokiej jakości procesów badawczych ASM utrzymuje niezachwianą pozycję lidera na rynku.

Jako pierwsza  firma w Polsce ASM przygotowało badanie foresightowe dla branży stolarki budowlanej. Firma cyklicznie opracowuje raporty rynkowe dla branży stolarki i od wielu lat współpracuje ze Związkiem Polskie Okna i Drzwi w zakresie dostarczania danych, wystąpień eksperckich podczas spotkań wewnętrznych i Kongresu Stolarki Polskiej, gdzie niejednokrotnie wchodziło w skład Rady Programowej, oraz w dziedzinie szeroko rozumianego konsultingu. ASM współrealizowało również Branżowy Program Promocji Stolarki Budowlanej oraz współdziałało ze Związkiem w pracach nad przywróceniem ulgi podatkowej.