Aktualności firm członkowskich

Proventuss rozszerza portfolio o produkty do fotowoltaiki

By 21 kwietnia 2023 No Comments

Grupa dystrybucyjna Proventuss w zgodzie z globalnymi zielonymi trendami postawiła na rozwój oferty produktowej dedykowanej do produkcji czystej energii z OZE. W trosce o poszanowanie energii i środowiska Proventuss stawia na ekologiczną transformację, oferując specjalistyczne kleje i szczeliwa do produkcji modułów fotowoltaicznych do ich montażu, a także napraw.

Na zieloną ścieżkę Proventuss przystępuje z globalnym liderem branży materiałowej – firmą DOW, której celem jest zapewnienie światu zrównoważonej przyszłości dzięki wiedzy z zakresu inżynierii materiałowej i współpracy z partnerami.

Jest to konsekwentne działanie firmy wpisujące się w strategię CSR oraz troskę o dekarbonizacje gospodarki.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę: https://proventuss.eu/kategoria-produktu/solary-i-fotowoltaika/

Proventuss to międzynarodowa grupa dystrybucyjna działająca na rynkach Europy środkowo-centralnej i południowej gdzie dostarcza  produkty i rozwiązania do wyspecjalizowanych firm z branży budowlanej, automotive, morskiej, oraz innych.

Kluczowe frazy: Zielony trend, Czysta energia, Na zieloną ścieżkę, Dekarbonizacja, Transformacja zielone aktywa,  Ekologiczna transformacja, ESG/ CSR , Troska o poszanowanie energii i środowiska

ŹRÓDŁO: Proventuss