Aktualności firm członkowskich

Segmentowe bramy przemysłowe w promocyjnej cenie

By 19 kwietnia 2023 No Comments

Przedsiębiorco, zainwestuj w solidną bramę przemysłową i zadbaj o swój biznes.

Bramy przemysłowe to produkty do zadań specjalnych, które wybierają Inwestorzy z wielu branż. Ze względu na rozwiązania technologiczne, gabaryty oraz dopasowane napędy przemysłowe STARCUS serii F, rozwiązania KRISPOL sprawdzą się w każdych warunkach.

Rolniku, wymień swoją bramę przemysłową przed sezonem.

W KRISPOL na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i oszczędności dla Twojego przedsiębiorstwa.

Przemysłowe bramy segmentowe to niezawodne rozwiązania dla każdego biznesu. Nieważne, czy mówimy o małym warsztacie, czy o wielkopowierzchniowej hali magazynowej. W przypadku każdej inwestycji trzeba stworzyć bezpieczne i komfortowe warunki dla rozwoju biznesu.

W firmie każdy metr kwadratowy jest cenny, dlatego pomagamy dobrze zoptymalizować przestrzeń. Bramę segmentową 40 mm od KRISPOL można poprowadzić na aż 13 sposobów. Wśród nich są prowadzenia pionowe, rozwiązania do budynków z niskim i wysokim nadprożem oraz do budynków ze skośnymi dachami.

Segmentowe bramy przemysłowe KRISPOL z rabatem 23%

Od 17 kwietnia do 24 kwietnia 2023 roku skorzystaj z promocji  i zainwestuj w solidną bramę przemysłową dla swojego biznesu. Oferta obowiązuje w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce.

ŹRÓDŁO: KRISPOL