Aktualności POID

Związek Polskie Okna i Drzwi partnerem Wiedeńskiej Konwencji Okien i Ochrony Przeciwsłonecznej

By 5 kwietnia 2023 No Comments

Związek POiD został partnerem IV Konwencji Okien i Ochrony Przeciwsłonecznej, organizowanej przez Interconnection Consulting. Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2023 roku w Wiedniu. Hasłami przewodnimi spotkania będzie digitalizacja i innowacja oraz zrównoważony rozwój branży okiennej i ochrony przeciwsłonecznej. Wiedeński Kongres organizowany jest w formie hybrydowej.

Organizatorem Konwencji jest wiedeńska firma Interconnection Consulting, zajmującą się badaniem rynku, posiadająca własny dział zajmujący się organizacją wydarzeń o charakterze branżowym.

Program tegorocznej imprezy obejmuje analizy, przedstawienie narzędzi i najlepszych praktyk dotyczących aktualnych, istotnych dla branży tematów związanych m.in. z cyfryzacją i sprzedażą, digitalizacją, a także nowych trendów w zakresie zrównoważonego rozwoju, rynków i innowacji.  Oprócz branży okiennej badane będą rynki osłon przeciwsłonecznych.

Spotkanie ma charakter hybrydowy, w formie równoległych wykładów oraz dyskusji panelowych. Punktem kulminacyjnym będzie wręczenie nagród WFSK Awards, wyróżniające największe osiągnięcia w zakresie innowacji, digitalizacji, dystrybucji, ekologizacji, technologii lub produktów. W kategorii poświęconej zrównoważonemu rozwojowi, honorowane będą szczególne wysiłki w zakresie jakości ekologicznej i zarządzania środowiskiem, cyklu życia produktu: surowców i procesów produkcyjnych, cyklu materiałowego i recyklingu.

Firmy członkowskie Związku POiD mogą skorzystać ze specjalnego rabatu (10%), poprzez rejestrację za pośrednictwem dedykowanego linku: https://www.wienerfensterkongress.at/en/tickets/?code=POiD

Program wydarzenia dostępny jest na stronie internetowej: https://www.wienerfensterkongress.at/en/agenda/