Aktualności firm członkowskich

DRUTEX na targach w Las Vegas

By 27 stycznia 2023 No Comments

Jedne z najważniejszych targów budowlanych na rynku amerykańskim rozpoczną się 31 stycznia i potrwają do 2 lutego. Weźmie w niej udział ponad 1300 wystawców, głównie producentów i dostawców produktów i usług związanych z budownictwem mieszkaniowym. DRUTEX będzie gościł odwiedzających na stoisku o powierzchni 250 metrów kwadratowych. 

W Las Vegas na NAHB IBS rozpoczynamy tegoroczny cykl spotkań z Klientami na targach. Stany Zjednoczone to dla nas bardzo ważny rynek, na który coraz więcej eksportujemy. Klienci doceniają jakość, szybkie terminy realizacji oraz w pełni spersonalizowaną ofertę. Dodatkowo należy wspomnieć, że posiadamy niezbędne certyfikaty i dopuszczenia techniczne, specyficzne dla rynku amerykańskiego. Za ocean wysyłamy produkty z całego naszego portfolio – mówi Gabriela Gusztyn-Popławska, dyrektor ds. PR DRUTEX SA.

Możemy pochwalić się prestiżowymi realizacjami w USA, m.in. wyposażając w okna hotele Hilton, Hyatt, Holiday Inn czy Sheraton. To rynek z ogromnym potencjałem. Jednocześnie obecność w Stanach Zjednoczonych pozwala zbudować doskonały przyczółek do prowadzenia ekspansji na inne kraje Ameryki Północnej i Południowej – dodaje.

DRUTEX zaprezentuje w Las Vegas wiele autorskich, innowacyjnych rozwiązań. Wśród nich będą systemy okien PVC z serii Iglo Energy i Iglo 5 wraz z wieloma opcjami dodatkowymi, umożliwiającymi pełną personalizację jak również systemy HS, wyposażone w nowoczesne aluminiowe żaluzje fasadowe oraz moskitiery plisowane. Odwiedzający będą mogli poznać zalety produktów aluminiowych, m.in. drzwi tarasowych harmonijkowych MB-86 Fold Line, okien z serii MB-86, okien w wersji drewniano-aluminiowej Duoline oraz drzwi wykonanych na bazie systemu MB-86 SI wyposażonych w pochwyt wnękowy z podświetleniem LED i czytnik linii papilarnych oraz inteligentny zamek drzwiowy Smart Lock by DRUTEX. Na stoisku DRUTEX będzie można zobaczyć także rolety aluminiowe i PVC w różnych wariantach kolorystycznych, wyposażone w rozwiązania typu Smart Home. DRUTEX eksportuje wyroby do ponad 40 krajów na całym świecie. Sprzedaż zagraniczna odpowiada za ponad 80 procent łącznych obrotów.

 

ŹRÓDŁO: DRUTEX