Aktualności POID

Związek POID wraz z EY, zaprasza na warsztaty online: Gdzie szukać dofinansowania do realizacji planów rozwojowych?

By 19 stycznia 2023 No Comments

Rusza szeroki strumień wsparcia dla polskich firm. Gdzie szukać dofinansowania do realizacji planów rozwojowych?

Początek roku 2023 przynosi wiele pozytywnych informacji dotyczących nowej europejskiej perspektywy finansowej i dostępności środków UE dla polskich przedsiębiorstw. Komisja Europejska zatwierdziła wszystkie polskie programy ogólnokrajowe oraz 16 wojewódzkich programów operacyjnych. Pojawiły się także pierwsze transfery środków z UE – zaliczki potrzebne do uruchamiania programów. Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej zapowiedziało z kolei, że pierwsze nabory wniosków w ramach programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki ogłaszane będą już w lutym tego roku. Natomiast programy Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko i Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej zaplanowane są na II kwartał tego roku.

Już wkrótce pojawi się zatem wiele szans na wzmocnienie efektywności polskich firm i poprawy sytuacji finansowej w tych niepewnych czasach.

O możliwościach pozyskania wsparcia już 26 stycznia opowie Państwu Błażej Czajkowski, Manager Działu Doradztwa Podatkowego EY podczas specjalnego spotkania on-line z Państwem.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udostępnienia informacji w sieci partnerów.

Data: 26.01.2023
Godzina 10:00 – 10:45

Rejestracja pod linkiem: https://go.ey.com/3J1xpaU