Aktualności firm członkowskich

Świąteczna pomoc od GEZE Polska

By 21 grudnia 2022 No Comments

Jest już tradycją, że grudzień jest takim okresem w naszej firmie, w którym organizujemy się wspólnie na rzecz potrzebujących.
Wzorem ubiegłych lat, również w tym roku w naszym biurze nie mogło zabraknąć świątecznej choinki przyozdobionej w listy do Świętego Mikołaja napisane przez dzieci    z Centrum Wspierania Rodzin z „Ogniska Ursynów”.
Każdy z pracowników GEZE Polska mógł zostać Św. Mikołajem, podarować radość i spełnić życzenia najmłodszych.

Dodatkowo przy okazji firmowego spotkania świątecznego, również w tym roku zorganizowaliśmy aukcję charytatywną w Duchu Dobroczynności. Pracownicy przynieśli na aukcję rzeczy, których nie potrzebują lub nie używają.
Mogliśmy licytować prezentowane przedmioty i zgodnie z ideą „zero waste” i dać im drugie życie.
Byliśmy świadkami wielu emocji, nie zabrakło śmiechu i prawdziwej rywalizacji. Cały dochód z licytacji (ponad 5000 zł) trafi do lokalnych organizacji pracujących na rzecz pomocy potrzebującym.

Kolejną akcją pomocy, którą zorganizowaliśmy jest zbiórka pieniędzy dla naszych Koleżanek i Kolegów z biura GEZE Ukraina. Jak wiemy w ostatnim czasie w wyniku bombardowań infrastruktury energetycznej, ciepłowniczej i gazowej w Ukrainie, również oni zostali bez dostępu do prądu, ogrzewania i ciepłej wody. W ramach naszej pomocy za uzbierane środki zakupimy dla nich rzeczy, które pomogą im przetrwać ten trudny okres.

 

ŹRÓDŁO: GEZE Polska