Aktualności firm członkowskich

WIŚNIOWSKI dla Szlachetnej Paczki 

By 9 grudnia 2022 No Comments

Firma WIŚNIOWSKI otrzymała tytuł Inwestora Społecznego Szlachetnej Paczki. Lider polskiego rynku bram, okien, drzwi i ogrodzeń wspiera wolontariuszy Paczki, by jeszcze skuteczniej mogli realizować misję jednej z największych akcji pomocowych w Polsce. W ramach projektów Szlachetnej Paczki w ponad 800 lokalizacjach działa 13 000 wolontariuszy.

Jako Inwestor Społeczny mamy realny wpływ na poprawę jakości życia najbiedniejszych rodzin w Polsce. W myśl idei społecznej odpowiedzialności biznesu powtarzamy za wolontariuszami Szlachetnej Paczki: „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego” i zachęcamy innych przedsiębiorców z branży do wsparcia tej dobrej inicjatywy – mówi Agnieszka Mazur, dyrektor zarządzająca marketingiem globalnym w firmie WIŚNIOWSKI.

Dzięki wsparciu Inwestorów Społecznych, w ubiegłym roku pomoc w Szlachetnej Paczce otrzymało 17 010 potrzebujących Rodzin. W tegoroczną edycję Paczki firma WIŚNIOWSKI angażuje się nie tylko w ramach projektu Inwestor Społeczny. W akcję włączyli się również pracownicy firmy WIŚNIOWSKI. Producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń organizuje wolontariuszy, którzy przygotują na święta paczkę dla potrzebującej rodziny.

 

ŹRÓDŁO: WIŚNIOWSKI