Aktualności firm członkowskich

Ulokuj pieniądze w sprawdzone produkty i zyskaj Gwarancję spokoju

By 27 października 2022 No Comments

Budujesz lub remontujesz dom? Zastanawiasz się, jakie produkty i rozwiązania wybrać, aby inwestycja zwróciła się w przyszłości?

Nie da się ukryć, że świadomość „moje pieniądze same zarabiają” jest bardzo przyjemna. Podstawą udanego i bezpiecznego inwestowania jest wypracowanie strategii zarządzania pieniędzmi i trzymanie się jej. Warto mieć dobry plan działania, korzystać z okazji cenowych i wybierać odpowiednie rozwiązania. W obecnych czasach zyskuje inwestowanie w dobre produkty. Po oszacowaniu możliwości budżetów przychodzi czas na ich wybór. Postaw na rozwiązania od jednego producenta i po prostu ciesz się Gwarancją spokoju.

W KRISPOL #wspieramybudowy, dlatego pomożemy Ci mądrze ulokować pieniądze, które przeznaczyłeś na zakup stolarki otworowej dla Twojego budowanego lub remontowanego domu.

„Bramy z dopłatą”

Od 25 października do 2 listopada 2022 roku skorzystaj z promocji „Bramy z dopłatą” i zainwestuj w rozwiązania z Gwarancją spokoju na lata – segmentową bramę garażową lub drzwi garażowe dwuskrzydłowe.

Zasady promocji są proste:

KRISPOL gwarantuje dopłatę w wysokości 100 zł netto za każde 1 000 zł netto w cenie detalicznej bramy. Liczą się pełne kwoty (1 000 zł, 2 000 zł, 3 000 zł).

Sprawdź przykładowe wyliczenia wysokości dopłaty:

  • Cena bramy wynosi 2 642 zł netto – dopłata wyniesie 200 zł netto
  • Cena bramy wynosi 3 999 zł netto – dopłata wyniesie 300 zł netto
  • Cena bramy wynosi 9 100 zł netto – dopłata wyniesie 900 zł netto

Zamów bezpłatną wycenę i pomiar.

ŹRÓDŁO: KRISPOL