Aktualności firm członkowskich

PORTA z najważniejszy tytułem branży – Lidera Rynku Stolarki

By 21 października 2022 No Comments

PORTA DRZWI jest Liderem Rynku Stolarki 2022 z najlepszymi wynikami sprzedaży w kategorii drzwi drewnianych. Zestawienie dynamicznych firm walczących o prestiżowy tytuł przygotowywane jest przez Centrum Analiz Branżowych na zlecenie miesięcznika „Forum Branżowe”.

Tytuły „Lidera Rynku Stolarki 2022” otrzymały tylko te firmy, które jako największe weszły w rok 2022. Znaleźliśmy się w gronie firm, które uzyskały w 2021 r. najwyższe wyniki sprzedaży. To najważniejsze wyróżnienie w branży, dlatego tym bardziej cieszy nas, że zwyciężyliśmy w kategorii drzwi drewnianych. Analitycy Centrum Analiz Branżowych porównali wyniki finansowe kilku tysięcy dostawców i producentów – certyfikat w kategorii drzwi drewnianych otrzymała PORTA, zyskując w branży tytuł Lidera Rynku Stolarki.

Lider Rynku Stolarki 2022 – PORTA KMI POLAND

Już po raz 26. zwyciężyliśmy w naszym segmencie. Wyróżnienie tytułem „Lidera Rynku Stolarki” potwierdza, że PORTA, która funkcjonuje na rynku 30 lat niezmiennie cieszy się największym zaufaniem zarówno na rynku konsumenckim jak i inwestycyjnym. To dowód na to, że PORTA DRZWI spełnia potrzeby i wysokie wymagania Klientów – Jacek Woźniak, Dyrektor Sprzedaży PORTA KMI POLAND.
Z myślą o zadowoleniu Klientów oraz ciągłym zwiększaniu sprzedaży PORTA intensywnie pracuje nad produktami, zatrudnia najlepiej wykwalifikowanych specjalistów i projektantów oraz konsekwentnie inwestuje w jakość i innowacje.
ŹRÓDŁO: PORTA KMI Poland