Aktualności firm członkowskich

NOVET gościem na targach Warsaw Home & Contract

By 6 października 2022 No Comments

Firma NOVET otrzymała zaproszenie do udziału w międzynarodowych targach Warsaw Home & Contract w roli gościa. Wydarzenie odbędzie się w dniach 19-22 października w halach Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Warsaw Home & Contract to międzynarodowe targi, które organizowane są od sześciu lat i z roku na rok przyciągają coraz większą liczbę wystawców i odwiedzających. Łączna liczba gości, którzy wzięli udział w ostatniej edycji wydarzenia osiągnęła niemal 50 000 osób. Znaleźli się wśród nich menedżerowie, właściciele firm budowlanych i wykończeniowych, architekci, projektanci i dekoratorzy wnętrz, studenci kierunków związanych z projektowaniem, właściciele showroomów meblarskich, a także pasjonaci stylowego designu.

Targi podzielone są na sześć stref: Warsaw Home Furniture, Warsaw Home Textile, Warsaw Home Kitchen, Warsaw Home Light, Warsaw Home Build oraz Warsaw Home Bathroom. Odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z ofertą ponad 700 wystawców z Polski oraz zagranicy, wśród których znajdują się między innymi producenci drzwi, mebli i oświetlenia oraz dystrybutorzy materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych. Gościem specjalnym targów jest światowej sławy projektant i architekt Karim Rashid, który podzieli się z uczestnikami prelekcją na temat designu, a także weźmie udział w dedykowanym panelu Q&A.

ŹRÓDŁO: NOVET