Aktualności firm członkowskich

Rozwiązania Promat do drzwi przeciwpożarowych

By 23 września 2022 No Comments

Współpraca przy tworzeniu estetycznych, niezawodnych i trwałych drzwi przeciwpożarowych

Firma Promat jako sprawdzony partner w zakresie rozwiązań biernej ochrony przeciwpożarowej m.in. drzwi przeciwpożarowych, pomoże tobie w opracowaniu produktu, który spełnia najbardziej rygorystyczne przepisy przeciwpożarowe nie tracąc swoich  właściwości estetycznych. Skorzystaj z 60-letniego doświadczenia i know-how Promat w zakresie biernej ochrony przeciwpożarowej, a także wiedzy handlowej i logistycznej, aby wyprzedzić konkurencję. Nasza wszechstronna gama materiałów ognioodpornych jest stale testowana i oferuje najlepsze w swojej klasie właściwości techniczne przy jednoczesnym zachowaniu dbałości o design. Nasi eksperci będą wspierać Cię na każdym etapie Twojego projektu, aby dostarczyć Ci najbardziej efektywne rozwiązanie, w pełni dostosowane do Twojego produktu i procesów produkcyjnych.

Niezawodna ochrona przeciwpożarowa z wartością dodaną

Dzięki rozwiązaniom biernej ochrony przeciwpożarowej firmy Promat osiągasz najwyższy poziom bezpieczeństwa przeciwpożarowego dla swoich drzwi. Nasza szeroka gama sprawdzonych, przetestowanych i w pełni certyfikowanych materiałów pęczniejących PROMASEAL, krzemianów wapnia PROMATECT, materiałów mikroporowatych MICROTHERM i płyt gipsowych NIDA może być zintegrowana z ognioodpornymi drewnianymi, stalowymi i aluminiowymi drzwiami ramowymi, windami, tunelami, drzwiami wybuchowymi, szklanymi i bezpiecznymi, systemami żaluzji i profilami ognioodpornymi.

Każdy materiał został opracowany w celu ochrony ludzi i mienia w przypadku pożaru w pomieszczeniach mieszkalnych i roboczych. Ich właściwości pozostają stabilne nawet po wielu latach użytkowania.

Jak działają uszczelki pęczniejące PROMASEAL®?

Zapraszamy do obejrzenia: Promat PROMASEAL Intumescent Video.mp4

 

Więcej na: https://bit.ly/37QUsRM

ŹRÓDŁO: Promat