Aktualności POID

Związek POiD patronem branżowym Genuine Adventure Sailing Race 2022

By 7 września 2022 No Comments

Od 10 do 16 września na Adriatyku odbędzie się inicjatywa Genuine Adventure Sailing Race 2022. Wydarzenie ma na celu integrację środowiska, nawiązywanie dobrej współpracy i branżowej więzi pomiędzy polskimi firmami budowlanymi. Patronem branżowym wydarzenia jest Związek Polskie Okna i Drzwi.

Początek września w branży budowlanej oznacza otwarcie kolejnego sezonu. Firmy związane z segmentem budownictwa tradycyjnie otwierają go rejsem na Adriatyku. W tym roku wydarzenie łączy aspekty inegracji z rywalizacją.

Wśród aktywności znajdują się m.in.  biegi nawigacyjne, w których liczą się zarówno umiejętności żeglarskie ale też dobre planowanie i decyzje strategiczne. Plan trasy będzie dostosowany do aktualnie panujących warunków pogodowych. Wszystkie aspekty rywalizacji będą widoczne w aplikacji dla zalogowanych użytkowników. W każdym momencie będzie można zobaczyć gdzie znajdują się konkurencyjne jachty.

Przedsiębiorstwa biorące udział w tej prestiżowej formie aktywności, mają unikatowa okazję przeżyć pełne emocji i zdrowej rywalizacji wyścigi jachtowe wymagające zaangażowania wszystkich członków załogi co zacieśnia relacje w zespole. To również doskonała okazja do integracji środowiska branżowego.

Genuine Adventure Sailing Race odbywają się w wyjątkowym anturażu perły Adriatyku. Chorwacja to bliska nam kultura i mieszkańcy o pokrewnej, słowiańskiej duszy. To także starożytna architektura, śródziemnomorski klimat i wspaniała kuchnia, a to tylko wybrane zalety południowej Dalmacji, która w tym roku ugości uczestników rejsu.

Wszystkim drużynom życzymy pomyślnych wiatrów.