Aktualności firm członkowskich

Dom z Serca po raz kolejny z drzwiami PORTA

By 5 sierpnia 2022 No Comments

PORTA DRZWI już po raz drugi została partnerem – darczyńcą w akcji Dom z Serca. Tym razem pomagaliśmy rodzinie Pani Iwony i Pana Krzysztofa oraz ich 6 dzieci. Pod koniec lipca rodzina wprowadziła się do wykończonego domu.

26 lipca 2022 r. w Brusach, miejscowości położonej w Borach Tucholskich na południowych Kaszubach miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – kolejna szczęśliwa rodzina otrzymała klucze do własnego domu.
Pani Iwona i Pan Krzysztof walczyli o niego od bardzo dawna – sami zaczęli budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 120 m2, na odziedziczonej działce. Jednak z uwagi na ciężką chorobę, która wystąpiła u dwójki dzieci, nie mogli zrealizować swoich planów.
Budową domu w ramach akcji Dom z Serca ponownie zajęła się firma Budimex, która zaprosiła do udziału 20 sponsorów i partnerów. Historia tego dzielnego małżeństwa bardzo poruszyła przedstawicieli Budimexu, którzy postanowili pomóc rodzinie spełnić marzenia o własnym i bezpiecznym domu poprzez dokończenie go i oddanie w stanie „pod klucz”.
Do akcji Dom z Serca dołączyliśmy po raz drugi. Wiemy jakim niepowtarzalnym uczuciem jest móc otworzyć drzwi do swojego wymarzonego domu. W PORTA wierzymy, że warto pomagać, w tych mniejszych i tych większych sprawach. Gdy dowiedzieliśmy się o 2 edycji Domu z Serca i kolejnej potrzebującej rodzinie, postanowiliśmy bez wahania otworzyć się na pomoc – Piotr Chodak, PR i Digital Manager PORTA DRZWI.

W domu Pani Iwony i Pana Krzysztofa oraz ich dzieci zostało zamontowane 11 par drzwi wewnętrznych lakierowanych z naszej TOP KOLEKCJI oraz drzwi techniczne STEEL BASIC prowadzące do garażu. Drzwi wewnętrzne PORTA VECTOR PREMIUM model U to skrzydła o delikatnym, zdobnym frezowaniu. Są to jedne z najczęściej kupowanych modeli drzwi PORTA. Ten sam model drzwi ma w swoim domu znana influencerka i projektantka wnętrz Kasia Szostakowska znana jako Polisz Design by Kate & Co. Nasze drzwi to jakość na lata, dlatego jesteśmy pewni, że będą rodzinie służyć bardzo długo.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Wierzymy, że w nowym domu nasze drzwi otworzą przed Panią Iwoną, Panem Krzysztofem i ich dziećmi nowe życie, pełne szczęścia, radości i możliwości – Piotr Chodak, PR i Digital Manager PORTA DRZWI.

Partnerzy akcji: Keller / Castorama / Magnat / Drutex / Creaton / Daikin / SunSol / Blue Energy / FBSerwis / Polbram / PORTA DRZWI / Meblik / Fundacja iSowa / Atut Rental / Sigma Lampy / Wiśniowski / Dziennik Bałtycki / Radio Gdańsk

ŹRÓDŁO: PORTA KMI Poland