Aktualności firm członkowskich

WIŚNIOWSKI na targach FENSTERBAU FRONTALE 2022

By 6 lipca 2022 No Comments

Ponad 700 międzynarodowych wystawców weźmie udział w targach FENSTERBAU FRONTALE. Jedno z najważniejszych wydarzeń branży budowlanej wraca po czteroletniej przerwie wywołanej pandemią. Tym razem, w ramach łączonej, letniej edycji eventów FENSTERBAU FRONTALE i HOLZ-HANDWERK, odwiedzający i wystawcy spotkają się w Exhibition Centre w Norymberdze, w dniach 12-15 lipca 2022 roku. Podczas targów FENSTERBAU FRONTALE swoją ofertę zaprezentuje firma WIŚNIOWSKI.

Przestrzeń pełna inspiracji i doświadczeń

Przestrzeń targowa firmy WIŚNIOWSKI, lidera polskiego rynku bram, okien, drzwi i ogrodzeń, dostarczy inspiracji i najlepszych doświadczeń. Innowacyjne rozwiązania okienno-drzwiowe będzie można nie tylko zobaczyć, ale także dotknąć i wypróbować. Do świata okien, bram i drzwi, najważniejszych elementów w pierwszym etapie budowy domu, zaproszą najlepsi eksperci i specjaliści marki z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku. Produkty WIŚNIOWSKI będą do dyspozycji odwiedzających w hali 7, na stoisku 7-534 – mówi Agnieszka Mazur, dyrektor zarządzająca marketingiem globalnym w firmie WIŚNIOWSKI.

Firma WIŚNIOWSKI na swoim stoisku zaprezentuje najwyższej klasy produkty:

  • Okna PVC PRIMO 82 łączące energooszczędność z wysokim komfortem użytkowania, wyjątkowym designem i bezpieczeństwem w klasie RC2.
  • Nowość od marki WIŚNIOWSKI – podnoszono-przesuwne drzwi balkonowe PRIMO HST SkyMotion Max – o 10% większej powierzchni szklenia, gwarantującej więcej światła bez rezygnacji z doskonałej izolacyjności cieplnej.
  • Energooszczędne, aluminiowe drzwi wejściowe CREO, czyli idealne rozwiązanie dla osób z wizją o domu idealnym, ceniących oryginalność i nieograniczone możliwości aranżacyjne. Drzwi CREO zapewniają bezpieczeństwo antywłamaniowe w klasach RC2 i RC3.
  • Aluminiowo-stalowe drzwi zewnętrzne NOVA, które dzięki potrójnemu systemowi zamykania gwarantują wysoki stopień wodoszczelności i wiatroszczelności.
  • Energooszczędna brama garażowa PRIME Black Edition wyznaczająca nowe standardy w zakresie technologii, jakości i bezpieczeństwa.

 Produkty – ludzie – wydarzenia

FENSTERBAU FRONTALE to przestrzeń, która łączy międzynarodowych inwestorów, architektów, wykonawców i producentów. Organizatorzy zatroszczyli się również o interesujący program uzupełniający: wystawy tematyczne, fora i atrakcje z obszaru rozwoju zawodowego czy eksperckiej wiedzy branżowej. W agendzie wydarzenia przewidziano specjalną wystawę „Green Deal”, współorganizowaną przez renomowany instytut techniki okiennej ift Rosenheim i NürnbergMesse. Tematem pokazu jest efektywność CO2 oraz wykorzystanie zrównoważonych okien i elementów konstrukcyjnych w celu ochrony przed ekstremalnymi warunkami klimatycznymi. Odwiedzający wezmą również udział w zupełnie nowym formacie eksperckich dyskusji tematycznych. Wystawcy powalczą natomiast o prestiżowe nagrody i tytuły.

Odwiedź stoisko numer 7-534 w hali 7 podczas targów FENSTERBAU FRONTALE i poznaj produkty oraz ekspertów marki WIŚNIOWSKI. www.wisniowski.pl

 

ŹRÓDŁO: WIŚNIOWSKI