Aktualności firm członkowskich

PORTA sponsorem tytularnym II Branżowych Mistrzostw Polski w Triathlonie

By 5 lipca 2022 No Comments

PORTA KMI POLAND ponownie została sponsorem tytularnym zawodów triathlonowych w Kurzętniku. Ich druga edycja odbyła się 4 czerwca br., a reprezentant PORTA Active Team – Jacek Woźniak – wywalczył tytuł Mistrza Polski w Triathlonie Branż Budowlanej i Developerskiej.

Podobnie jak w ubiegłym roku, rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie sportowym. Zmagania toczono na dystansie 1/8 ironman oraz 1/4 ironman, zarówno indywidualnie jak i w sztafecie (trzyosobowej). W zawodach w Kurzętniku wzięło udział również wiele gwiazd sportu, w tym m.in. debiutujący w triathlonie Paweł Januszewski, były Mistrz Europy w biegu na 400 m przez płotki.
PORTA jako sponsor tytularny zawodów wystawiła mocną drużynę, w skład której wchodzili pracownicy i partnerzy biznesowi firmy z Bolszewa. Tytuł branżowego Mistrza Polski zdobył Jacek Woźniak z PORTA Active Team. Wśród pań główny laur wywalczyła czołowa polska triathlonistka, Aleksandra Jędrzejewska, a wśród panów Tomasz Szala.

Triathlon kształtuje charakter i wolę walki – cechy, bez których trudno dziś osiągnąć sukces. W zawodach w Kurzętniku cenię też bardzo rodzinną atmosferę, która sprzyjała integracji pracowników i zawodników PORTA Active Team z naszymi partnerami biznesowymi – mówi Jacek Woźniak, Dyrektor Sprzedaży PORTA DRZWI

Zawodom u wrót Warmii i Mazur towarzyszyła także rywalizacja auqathlonistów, a całość zakończyły Biegi Malucha z udziałem dzieci.
ŹRÓDŁO: POTRA KMI Poland