Aktualności POID

KÖNIGSTAHL nową firmą członkowską Związku POiD

By 22 czerwca 2022 No Comments

Informujemy, iż w szeregi Związku Polskie Okna i Drzwi dołączyła firma KÖNIGSTAHL. Firma opiera swoją działalność na 150-letnim doświadczeniu austriackiej spółki matki KÖNIG HOLDING AG — grupy działającej w Europie w zakresie dystrybucji wyrobów stalowych i aluminiowych. W Polsce specjalizuje się w dystrybucji rur stalowych, profili zamkniętych i stali ciągnionej, a także sprzedaży systemów okiennych, drzwiowych i fasadowych szwajcarskiego producenta firmy Jansen.

KÖNIGSTAHL oferując szeroki zakres najwyższej jakości wyrobów hutniczych nie skupia się na byciu hurtownią stali. Magazynuje i dostarcza szeroki asortyment wzdłużnie spawanych rur stalowych formowanych na zimno w gatunku S355J2H.

Oferuje obsługę kompleksową: od doradztwa technicznego, zaopatrzenia w materiały, magazynowanie, obróbkę stali na życzenie, kompletację nawet złożonych dostaw po sam transport. Również oferta produktowa firmy  pokrywa szeroki wachlarz potrzeb swoich klientów: od rur stalowych i kształtowników, przez pręty, płaskowniki i stal walcowaną, po profile stalowe do wykończenia budynków.

KÖNIGSTAHL

ul. Cybernetyki 10
02-677 Warszawa
+48 22 549 61 10
+48 22 549 61 01

 jansen@koenigstahl.pl

 www.koenigstahl.pl