Aktualności POID

Zapraszamy na webinar o recyklingu w budownictwie!

By 15 czerwca 2022 No Comments

W poniedziałek, 20 czerwca br. o godz. 16:00, w ramach kampanii „DOBRY MONTAŻ-BUDUJESZ DLA POKOLEŃ”, odbędzie się webinar: „Recykling w służbie energooszczędnego budownictwa dla przyszłych pokoleń”. Podczas spotkania Paweł Orleański – Ambasador kampanii i Karol Pięta – Project Manager EPPA Poland, która jest patronem merytorycznym kampanii, opowiedzą o tym, jak budować i remontować świadomie, z korzyścią dla siebie i przyszłych pokoleń. Zapraszamy do udziału w webinarze!

Kampania społeczna Związku POiD: „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ”, realizowana we współpracy z Partnerami, ma na celu edukację proekologiczną Polaków w zakresie inwestycji budowlanych. W ramach podejmowanych działań, zachęca inwestorów do wyboru energooszczędnych rozwiązań i technik montażowych przy budowie czy remoncie domu. Jako narzędzie edukacyjne organizatorzy akcji wykorzystują chętnie webinary online.

Już w poniedziałek 20 czerwca, o godz. 16.00 odbędzie się webinar poświęcony tematyce recyklingu w energooszczędnym budownictwie i płynących z tego korzyści dla użytkowników domów i mieszkań oraz dla środowiska naturalnego. W ramach spotkania zaprezentowany zostanie m.in. film pokazujący, jak powstają okna PVC z materiałów z odzysku.

Zapraszamy serdecznie!

Link do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/514121720494017/