Aktualności POID

Zdzisław Maliszewski wyróżniony nagrodą Orłów Polskiej Stolarki

By 1 czerwca 2022 4 sierpnia, 2022 No Comments

Zdzisław Maliszewski, wieloletni ekspert ds. technicznych został wyróżniony nagrodą Orła Polskiej Stolarki. Nagrodę przyznano w czasie gali XII Kongresu Stolarki Polskiej.

 Zdzisław Maliszewski jako ekspert POiD przez lata służył środowisku stolarki budowlanej fachową wiedzą i bogatym doświadczeniem. W ciągu naszej długoletniej współpracy był pomysłodawcą, autorem i koordynatorem wielu kluczowych dla funkcjonowania branży projektów, m.in. aprobat technicznych, badań walidacyjnych dla okien i drzwi, podręczników Zakładowej Kontroli Produkcji dla różnych rodzajów stolarki czy też opracowania podstawy programowej do nauczania zawodu montera w szkołach branżowych. Nieocenione wsparcie eksperckie Pana Zdzisława Maliszewskiego pozwoliło również na realizację setek szkoleń, prelekcji, audytów i ekspertyz.

Pan Zdzisław Maliszewski z powodzeniem reprezentował Związek POiD w charakterze eksperta branżowego w kontaktach z mediami oraz instytucjami współpracującymi ze związkiem Polskie Okna i Drzwi. Przez cały czas działalności w strukturach POiD, prezentował godne naśladowania wzory w życiu zawodowym i osobistym.

Serdecznie dziękujemy za wieloletnią współpracę.