Aktualności POID

Witamy kolejną firmę członkowską

By 19 maja 2022 No Comments

Miło nam poinformować o przyjęciu firmy GLOBAL SYSTEM w poczet firm członkowskich.

Firma GLOBAL SYSTEM jest wiodącym producentem bram i i kurtyn przeciwpożarowych oraz systemów przeładunkowych. Głównym produktem oferowanym przez firmę są bramy przeciwpożarowe: rolowane, przesuwne, opuszczane, które w przypadku pojawienia się ognia wydzielają strefy pożarowe. Natomiast kurtyny domowe wydzielają strefy dymowe, których podstawowym zadaniem jest ukierunkowanie dymu do określonego miejsca.

Kolejną grupą produktową są drzwi przeciwpożarowe oraz systemy przeładunkowe z pełną techniką przeładunku. Oferta firmy obejmuje również: bramy przemysłowe segmentowe i rolowane oraz bramy szybkobieżne.

Dzięki prawie 20-letniemu doświadczeniu firmy w sprzedaży bram przeciwpożarowych oraz systemów przeładunkowych firma jest w stanie dostarczyć do klienta kompleksowe rozwiązania, pozwalające na wyposażenie budynku produktami od jednego dostawcy. Dodatkowo firma zapewnia profesjonalny montaż swoich produktów. Dostarczane produkty oraz urządzenia są projektowane z uwzględnieniem najwyższych standardów oraz norm bezpieczeństwa. Od początku działalności firma stawia na innowacyjność oraz jak najwyższą jakość produktów, dlatego są one doceniane nie tylko w Polsce ale i na całym świecie.

 

GLOBAL SYSTEM Wojciech Jawor

Brzezna 495

33-386 Podegrodzie

e-mail: biuro@globalsystem.com.pl

www. globalsystem.com.pl