Aktualności firm członkowskich

Premiera spotu „By w końcu móc powiedzieć „Uff…”” oraz zakończenie konkursu „Remontowe historie”

By 6 maja 2022 No Comments

Swoją premierę ma nowy spot reklamowy „By w końcu móc powiedzieć „Uff…”” . Kilka dni temu zakończył się również konkurs „Remontowe historie”, w którym zebraliśmy mnóstwo ciekawych zgłoszeń.

Film pt. „By w końcu móc powiedzieć „Uff…””  jest już dostępy na naszym YouTube

W spocie poznajemy historię pary, która samodzielnie remontuje mieszkanie. Ich przygody to seria wpadek i niewypałów, które spotkały nie jedną osobę podczas remontu. Wszystko zmienia się jednak, gdy przyjdzie czas na zamówienie i montaż drzwi PORTA. Jest to właśnie moment, w którym bohaterowie kończą remontowe zmagania i doświadczają efektu „Uff…”, czyli wytchnienia po zakończonych pracach.
Film będzie dostępny na naszym YouTube oraz na Facebooku Instagramie. Ponadto przez kilka najbliższych tygodni będzie pojawiał się jako reklama internetowa. To kolejna odsłona kampanii, która ruszyła wraz z konkursem „Remontowe historie”.

Za realizację i scenariusz filmu odpowiada agencja Dziadek do orzechów. Produkcją zajęło się studio filmowe OTO Film, a całość wyreżyserował Michał Korzewski.

Konkurs i sam spot to jedna z wielu aktywności w ramach kampanii PORTA. Zaplanowaliśmy jeszcze kilka innych niespodzianek, o których z pewnością będziemy informować. To szeroka aktywność, która w ramach 30 lat otwartości ma pokazać klientom markę PORTA, jako gwarancję bezpieczeństwa i jakości.

Piotr Chodak – Kierownik ds. PR i Digital Marketingu PORTA KMI POLAND

Konkurs „Remontowe historie”

W kwietniu organizowaliśmy konkurs, w którym główną nagrodą było 5000 zł. Zadaniem uczestników było opisanie swojej najzabawniejszej i najciekawszej historii związanej z remontowaniem.
Zgłosiło się do nas ponad 2400 osób, które chciały podzielić się swoimi przygodami. Było co czytać! Opisane historie idealnie wpasowują się w najnowszy spot marki PORTA.
Zwycięska praca, a także zgłoszenia finalistów już wkrótce pojawią się na stronie www.remontowehistorie.porta.com.pl
ŹRÓDŁO: PORTA KMI Poland