Aktualności POID

Spotkanie branżowe Związku POiD na Targach Bud – Gryf & Home 2022

By 14 marca 2022 No Comments

Związek Polskie Okna i Drzwi patron honorowy Targów Bud-Gryf & Home 2022 zaprasza producentów stolarki z regionu na spotkanie dotyczące zasad oraz podstawowych zagadnień  wprowadzania wyrobów stolarki budowlanej do obrotu.  

W ramach spotkania, które odbędzie się dnia 26 marca (sobota) o godz. 12: 00 przedstawione  zostaną następujące zagadnienia:
– podstawy wymagań i przepisów obecnie obowiązującego prawa budowlanego

– prezentacja aktualnych ustawy i rozporządzeń

– ścieżka wprowadzania wyrobów na rynek budowlany

– informacje o aktualnych normach na okna, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne

– przykłady uzyskiwania cech wyrobów na podstawie badań laboratoryjnych

– sposoby deklarowania właściwości użytkowych oraz sposoby oznakowania CE lub B

– kontrole GUNB wyrobów budowlanych wprowadzonych do obrotu.

Targi Bud-Gryf & Home to wydarzenie skierowane do firm i indywidualnych osób poszukujących inspiracji budowlanych, nowych technologii i produktów związanych z budową czy remontem, a także wyrobów wnętrzarskich, oraz materiałów wykończeniowych dla mieszkań i domów.

Tegoroczne targi Bud-Gryf & Home 2022 odbędą się w hali Netto Arena przy ul. Szafera w dniach 25-27 marca. Organizatorzy zachęcają przedsiębiorców do uczestnictwa w targach oraz w sobotnim spotkaniu.

Firmy zainteresowane udziałem w targach w formie wystawcy otrzymają 10% rabatu na powierzchnię wystawienniczą, zgłaszając się do organizatorów z hasłem POiD. Firmy chcące wziąć udział w spotkaniu branżowym,  prosimy o kontakt z biurem Związku POiD  (biuro@poid.eu ).