Aktualności POID

Webinarium: Zmiany w programie „Czyste Powietrze” w 2022 roku

By 9 marca 2022 No Comments

Związek Polskie Okna i Drzwi w ramach kampanii „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ” , organizuję szkolenie dla producentów stolarki budowlanej  na temat nowej wersji programu „Czyste Powietrze”. Webinar odbędzie się w środę 23 marca br. o godz. 12:00.

W związku z wejściem w życie kolejnej edycji programu „Czyste Powietrze”, Związek POiD wraz z merytorycznym wsparciem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zapraszają  wszystkie firmy członkowskie  POiD oraz  przedstawicieli punktów handlowych, do udziału w webinarium na temat zmian w programie, obowiązujących w roku 2022.

Spotkanie ma na celu udzielenie wsparcia inwestorom w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie przez firmy z branży stolarki otworowej, które oferują produkty spełniające wymogi programu „Czyste powietrze”. Ekspert NFOŚiGW  pan Daniel Markiewicz przedstawi zmiany wprowadzone w programie, oraz udzieli praktycznych informacji, jakie formalności trzeba spełnić aby otrzymać dofinansowanie z programu „Czyste Powietrze”

Udział firm zainteresowanych webinarium będzie możliwy za pośrednictwem Linku do transmisji