Aktualności firm członkowskich

NOVET na konferencji SPIN 2022 extra

By 21 lutego 2022 No Comments

W dniach 30-31 marca firma NOVET weźmie udział w dwudniowym spotkaniu projektantów instalacji niskoprądowych SPIN 2022 extra, które odbędzie się w Cukrowni Żnin.

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną instalacje niskoprądowe w tym takie rozwiązania jak między innymi: systemy kontroli dostępu i monitoringu (CCTV), systemy zarządzania budynkiem (BMS), systemy sygnalizacji pożarowej, systemy zasilania gwarantowanego, dźwiękowe systemy ostrzegawcze (DSO), systemy parkingowe oraz rozwiązania typu data center.

Uczestnicy SPIN 2022 extra wezmą udział w panelach dyskusyjnych, prezentacjach poszczególnych rozwiązań i technologii, a także wykładach poruszających zagadnienia dotyczące instalacji niskoprądowych. W części ekspozycyjnej będzie można sprawdzić jak działają prezentowane technologie i urządzenia oraz uzyskać szczegółowe informacje o możliwościach ich integracji.

Dla projektantów instalacji niskoprądowych odbywające się cyklicznie od ponad 10 lat wydarzenie stanowi znakomitą okazję do podzielenia się zdobytą wiedzą i doświadczeniami. Świadczą o tym między innymi bardzo pozytywne reakcje na poprzednie edycje konferencji.

Podczas SPIN 2022 extra firma NOVET zaprezentuje najnowsze systemy kontroli dostępu oparte na oprogramowaniu Argo 3.0 i V364. Na jej stoisku będzie można zapoznać się między innymi z inteligentnymi przekaźnikami Smart Relay, zamkami elektronicznymi Multiblindo eMotion i x1R Smart, czytnikami uwierzytelniającymi Stylos Smart, a także elektrozaczepami dedykowanymi do różnych zastosowań. Specjaliści firmy NOVET udzielą odpowiedzi na pytania związane z wdrożeniem i funkcjonowaniem systemów kontroli dostępu w inteligentnych domach, biurach, apartamentach na wynajem, obiektach użyteczności publicznej oraz w budynkach przemysłowych i magazynowych.

 

ŹRODŁO: NOVET