Aktualności firm członkowskich

Roto: nowa strona internetowa – materiały do pobrania online

By 16 lutego 2022 No Comments

Prosta nawigacja, przejrzysta prezentacja, materiały do pobrania i inspirujące realizacje architektoniczne – to najważniejsze zmiany na nowej stronie internetowej Roto. W nowym serwisie www.roto.pl dokumenty reklamowe i techniczne: katalogi, instrukcje montażu, karty produktowe można szybko wyszukać w łatwy i intuicyjny sposób.

 

Roto Frank Okucia Budowalne uruchomiło stronę internetową z odświeżoną szatą graficzną. Nowy portal integruje wszystkie dotychczasowe serwisy Roto. W przystępny sposób prezentuje obszerny asortyment okuć do okien oraz drzwi z PVC, drewna i aluminium oraz wyposażenia dodatkowego. Wygodna nawigacja i powiększona baza stale aktualizowanych treści sprawiają, że użytkownicy szybko i wygodnie znajdują potrzebne informacje.

 

Materiały do pobrania

Intuicyjna wyszukiwarka ułatwia szybkie odnalezienie informacji, mimo ogromnej różnorodności asortymentu. Zakładka „Serwis” a następnie „Dokumenty i media, do pobrania”, dostępna z głównego menu, zawiera: katalogi, instrukcje montażu, broszury i interaktywne filmy montażowe. Specjalny filtr pomaga odnaleźć materiały w różnych wersjach językowych. Strona umożliwia dostęp do konfiguratora okuć on-line Roto Con Orders po zalogowaniu w strefie klienta. Zakładka „Serwis części zamiennych” łączy z platformą zakupową w języku polskim.

 

Realizacje i referencje

Nowością na odświeżonej stronie jest rozszerzona baza obiektów referencyjnych z okuciami Roto. Zdjęcia i opisy obiektów z całego świata prezentują zastosowanie rozwiązań systemowych w ciekawych i często niestandardowych projektach architektonicznych. Nowa strona Roto, zoptymalizowana na smartfony i tablety, jest kolejnym etapem rozwoju cyfrowego wsparcia klientów i partnerów Roto.

 

 

Nowa strona www.roto.pl  – łatwe wyszukiwanie materiałów i dokumentów w różnych językach. Fot Rot

 

ŹRÓDŁO: ROTO FRANK