Aktualności firm członkowskich

Jak wygląda inteligentny apartament Somfy? Jego możliwości można sprawdzić na targach 4 Design Days!

By 26 stycznia 2022 No Comments

27-30 stycznia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędą się Targi 4 Design Days – coroczne wydarzenie dla miłośników architektury, designu i budownictwa. Marka Somfy przedstawi swoje nowoczesne i inteligentne rozwiązania w specjalnie zaaranżowanym apartamencie. Dzięki trzem przygotowanym strefom produktów, odwiedzający będą mogli poznać pełnię możliwości, jakie daje smart home.

4 Design Days to prawdziwe święto dla miłośników pięknych, niebanalnych rozwiązań wnętrzarskich i architektonicznych. Targi odwiedzają nie tylko projektanci, ale też deweloperzy, producenci i eksperci z branży. To cztery dni, w czasie których można dokładnie zapoznać się z ofertami wystawców, odkryć nowe rozwiązania, ale także zainspirować się. Na targach nie może zabraknąć stoiska marki Somfy, która na tę okazję przygotowała specjalnie zaprojektowany i w pełni wyposażony smart apartament.

Przetestuj ekosystem smart home

Rozwiązania smart home można stosować pojedynczo lub łączyć je ze sobą. Odwiedzając stoisko Somfy, będzie można osobiście sprawdzić i przetestować pełnię możliwości takiego ekosystemu. Pokazowy apartament został wyposażony m.in. w Door Keeper, głowice termostatyczne io-homecontrol czy centralę TaHoma® switch, która umożliwia skoordynowane sterowanie urządzeniami. Na targach nie zabraknie też rozwiązań zewnętrznych. Na odwiedzających czekać będą m.in. roleta zewnętrzna wyposażona w napęd solarny czy zautomatyzowane żaluzje wewnętrzne i fasadowe. Odwiedzający będą mogli również podziwiać zasłony, które nie tylko zapewnią odpowiedni klimat, ale też działają w oparciu o napędy elektryczne, bez potrzeby ich ręcznego zasuwania i rozsuwania. Obecni na stoisku eksperci marki chętnie odpowiedzą na pytania gości i rozwieją ewentualne wątpliwości. Za projekt i budowę stoiska odpowiada agencja Seto Design z Krakowa.

 

ŹRÓDŁO: Somfy Polska