Aktualności POID

Związek POiD zaprasza na targi BUDMA

By 21 stycznia 2022 26 września, 2022 No Comments

Od trzech dekad Międzynarodowe Targi Architektury i Budownictwa BUDMA wyznaczają czas rozpoczęcia sezonu budowlanego. Wielkimi krokami zbliża się ich jubileuszowa  30 edycja. W Poznaniu nie może zabraknąć Związku POiD, który zaprasza na stoisko 55 w pawilonie 5.   

Podczas czterech targowych dni uczestnicy będą mogli nawiązać kontakty i prowadzić biznesowe rozmowy, czego wszystkim w obecnej sytuacji mocno brakuje. Na spotkania i rozmowy zaprasza Związek POiD, który mimo, że nie będzie organizował Monteriady, obecny będzie  ze swoim stoiskiem informacyjnym promującym kampanię „Dobry Montaż – Budujesz dla Pokoleń”. Na stoisku poza przedstawicielami organizacji odwiedzający będą mieli okazję  mogli porozmawiać z ekspertami firm Deceuninck, Fakro, Hormann, Nida Extrusion oraz Selena.

Drugiego dnia targowego 2 lutego zapraszamy do pawilonu 10 na godzinę 14 gdzie odbędzie się  konferencja prasowa Związku POiD na której poruszane zostaną aktualne tematy dotyczące branży stolarki budowlanej oraz działań POiD.

Związek POiD dla pracowników firm członkowskich, zainteresowanych  uczestnictwem w targach BUDMA,  oferuje bezpłatne zaproszenia, uprawniające do wejścia na targi. Aby uzyskać bezpłatne wejściówki należy skontaktować się z biurem POiD mailowo na adres: biuro@poid.eu, lub pod numerem telefonu +48 608 222 296.