Aktualności firm członkowskich

FAKRO Mecenasem konkursu Nagrody Roku SARP 2021

By 19 października 2021 No Comments

Początkiem października jury konkursowy nagrodziło laureatów Nagrody Roku SARP 2021. Do konkursu organizowanego przez Zarząd Główny SARP, przystąpić mogły pracownie i biura projektowe, architekci, inwestorzy i organy administracji publicznej oraz redakcje magazynów architektonicznych. Firma FAKRO była Mecenasem tego konkursu.

Różnorodność kategorii zaowocowała wieloma pięknymi i nowoczesnymi projektami zgłoszonymi do oceny przez jury. Wśród kategorii wymienić można budynki mieszkalne jedno- i wielorodzinne, budynki oświaty, kultury i biurowe, czy użyteczności publicznej. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również zgłoszenia przedstawiające architekturę w przestrzeni publicznej i dziedzictwa. Warunkiem koniecznym była budowa wspomnianych obiektów na terytorium Polski, które przekazane były do użytku w 2020 roku.

Nagroda Roku SARP to od wielu lat ważne wydarzenie, które zrzesza środowisko architektoniczne z całego kraju. Jest także uznawana za najbardziej prestiżowe wyróżnienie architektoniczne przyznawane obiektom w naszym kraju.

Zapraszamy do obejrzenia galerii nagrodzonych projektów -> Stowarzyszenie Architektów Polskich – NAGRODA ROKU SARP edycja 2021

 

ŹRÓDŁO: FAKRO