Aktualności firm członkowskich

Winkhaus wprowadza do oferty nowy system wkładek

By 29 września 2021 No Comments

Systemy wkładek mechanicznych muszą sprostać stale rosnącym wyzwaniom użytkowym domów, mieszkań i obiektów. Z tego powodu Winkhaus opracował nowy 6-zastawkowy system wkładek mechanicznych keyTec VSX, który dodatkowo wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem.

Nowy system wkładek sprawdza się zarówno w funkcji zamknięć pojedynczych w domach jednorodzinnych, jak i w systemach klucza generalnego w budynkach mieszkalnych i obiektach. Winkhaus oparł nowy system na efektywnej i niezawodnej technologii oraz atrakcyjnym, ergonomicznym kluczu z poręcznym wgłębieniem, typowym dla produktów tej marki. Dzięki wydłużonej nasadzie klucza możliwe jest zastosowanie wkładek w połączeniu z nowoczesnymi szyldami bezpiecznymi.
6-zastawkowy keyTec VSX może zostać wyposażony dodatkowo w maks. 10 zastawek bocznych. Posiada standardowe zabezpieczenie przed rozwierceniem wkładki i otwieraniem manipulacyjnym oraz długą ochronę patentową. W razie potrzeby wkładkę można wyposażyć w dodatkowe warianty zabezpieczenia przed rozwierceniem i wyrwaniem, na przykład te zgodnie z DIN lub SKG. Dzięki modułowej koncepcji systemu i dużej różnorodności typów wkładek, system keyTec VSX znajdzie zastosowanie w wielu rozwiązaniach.
ŹRÓDŁO: Oknonet.pl