Aktualności firm członkowskich

ALUPROF zaprasza do rozmów o przyszłości budownictwa – dołącz do FUTURE BUILDERS!

By 21 września 2021 No Comments

Czyste powietrze, pragnienie życia z dostępem do zieleni czy zaradzenie „patodeweloperce” to tylko niektóre z coraz mocniej zauważalnych potrzeb społeczeństwa, na które może odpowiedzieć budownictwo. Dlatego tak ważny jest dialog i szukanie rozwiązań, które pozwolą budować lepszą przyszłość.

 

W myśl tej idei powstała platforma Future Builders – miejsce wymiany opinii czołowych architektów z Polski i z zagranicy, którzy na co dzień pracują przy progresywnych, międzynarodowych projektach kreując świat, w jakim żyjemy. Wywiady online już ruszyły, a przed nami dwa kolejne, wyjątkowe spotkania z cenionymi i wielokrotnie nagradzanymi architektami:

23.09 gościem w studio Aluprof będzie Przemo Łukasik, założyciel pracowni Medusa Group, autor m.in.: projektów Ambasady Niemiec w Warszawie, Placu Rady Europy, Muzeum Sztuki Współczesnej w Toruniu oraz powstającego w Katowicach zespołu budynków biurowych KTW., z których jeden jest najwyższym budynkiem biurowym na Śląsku.

7.10.2021 prelegentem Future Builders będzie Zbigniew Maćków – członek SARP, Dolnośląskiej Okręgowej Izby Architektonicznej, gdzie pełni funkcję jej przewodniczącego oraz Miejskiej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej przy Prezydencie Wrocławia. Laureat nagrody SARP za budynek roku w 2010 oraz trzykrotnie nagrody w plebiscycie „Piękny Wrocław”.

Sylwetki wszystkich prelegentów oraz szczegóły kolejnych spotkań dostępne są na https://future-builders.com/pl/.

Obejrzyj film: https://www.youtube.com/watch?v=wlixI1hFvB8 i dowiedz się więcej – dołącz do Future Builders.

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu online – już w czwartek 23 września o godzinie 11:00.

ŹRÓDŁO: Aluprof