Aktualności POID

BUDUJMY razem dla pokoleń – zapraszamy do współpracy w ramach nowej kampanii!

By 25 sierpnia 2021 No Comments

Od dobrego montażu zależy nie tylko funkcjonalność okien, drzwi czy bram, ale również ich długoletnie działanie. Ta idea przyświeca akcji społecznej, którą prowadzimy już od 7 lat. W 2020 roku ten projekt społeczny zyskał nowe oblicze pod hasłem: „Wymiana Stolarki z Dobrym Montażem”, tak by przybliżyć odbiorcom możliwości dofinansowania wymiany starych okien czy drzwi. Dzisiaj idziemy o krok dalej, jeszcze mocniej podkreślając, jak ważną rolę w budowaniu zrównoważonej przyszłości odgrywają nasze wybory.

Według szóstej edycji badań na temat świadomości i zachowań ekologicznych Polaków, zrealizowanych przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska w październiku 2020 roku, dla 94% badanych zmiany klimatu to ważny albo bardzo ważny problem, zaś ponad ¾ mieszkańców Polski jest skłonnych wydać więcej na „czystą energię”. Najczęściej wskazywanym przez respondentów powodem, dla którego warto chronić środowisko jest natomiast troska o przyszłe pokolenia.

Dlatego też, w ramach kontynuacji „DOBREGO MONTAŻ”, przygotowaliśmy nowy społeczno-ekologiczny projekt „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ”. Dzięki tej inicjatywie, możemy wspólnie inspirować i edukować konsumentów – wzbudzić u nich potrzebę wyboru dobrych produktów i pokazać zalety rozwiązań z recyklingu.

W ramach wielokanałowych działań kampanii, zaprezentujemy rekomendowane przez Państwa produkty i pokażemy Państwa marki jako prekursorów dbania o planetę. Udział w akcji będzie więc dla jej Partnerów wyjątkową okazją do promocji wyrobów ze swojego portfolio – wygodnych w użytkowaniu, a przede wszystkim energooszczędnych, a więc dobrych dla planety – ekologicznych.

Realizacji tych celów posłuży szereg aktywności, jak np. nowa strona internetowa, cykl filmów video, webinary w formule live na Facebooku, konferencja prasowa i aktywność w social media.  Kampania zmienia się też pod kątem identyfikacji wizualnej, co jest odzwierciedleniem stojących dziś przed nami wyzwań i założeń akcji.

Ziemia to dom wszystkich ludzi, a jej przyszłość leży w naszych rękach. Poprzez współpracę w ramach kampanii „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ” możemy więc skutecznie inspirować odbiorców i zmieniać postawy społeczne, wpływając jednocześnie na dalszy rozwój branży stolarki budowlanej. Serdecznie zapraszam Państwa do kooperacji w charakterze Partnera inicjatywy.

 

Zainteresowane współpracą w ramach kampanii firmy zapraszamy do kontaktu z Biurem Związku POiD: biuro@poid.eu

 

Państwa zgłoszenia do udziału w akcji „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ” zbieramy do czwartku (26 sierpnia) włącznie.