Aktualności firm członkowskich

Mój Remmers – platforma do zamówień online

By 12 sierpnia 2021 No Comments

Od sierpnia 2021 roku Remmers Polska sukcesywnie wśród swoich klientów biznesowych rozpoczyna implementację e-sklepu „Mój Remmers”.

Nowa platforma ma na celu usprawnić aktualny sposób składania zamówień. Nie zastąpi jednak osobistego kontaktu z doradcą techniczno-handlowym, który nadal będzie wspierał odbiorców firmy w doborze właściwych systemów i produktów Remmers.

„Mój Remmers” to z założenia platforma internetowa, gdzie klienci w komfortowy sposób będą mogli nie tylko składać zamówienia, ale także:
  • mieć dostęp do zestawień swoich zamówień,
  • pobierać faktury,
  • na bieżąco weryfikować dostępność produktów,
  • posiadać podgląd na aktualne warunki handlowe;
  • planować terminy i miejsca dostaw.
W kolejnych fazach przewidziano uruchomienie dodatkowych elementów, które usprawnią komunikację pomiędzy odbiorcami a pracownikami Remmers Polska. Dotyczy to m.in. śledzenia przesyłek w systemach track &trace przewoźników.

Kierownik ds. logistyki Dorota Henschke tak podsumowuje ten etap prac: „Cieszymy się, że nasi Klienci będą czynnie uczestniczyć w tworzeniu platformy. Specjalnie dla nich wprowadziliśmy do końca tego roku – niezależnie od wartości zamawianego towaru – bezpłatną dostawę. Jesteśmy przekonani, że właśnie takie nowoczesne narzędzia, jak e-sklep „Mój Remmers” pomogą zarówno klientom, jak i nam, skupić się na tym co najważniejsze dla naszych odbiorców: czyli na rozwoju Ich działalności biznesowej”.

Dostęp do platformy jest możliwy z naszej strony internetowej www.remmers.pl. Znajdują się tam również podstawowe informacje odnośnie działania e-sklepu. Zalogowanie się do niego będzie możliwe po podaniu hasła i loginu o dowolnej porze dnia i nocy, z każdego rodzaju urządzenia (laptop, tablet, smartfon).
ŹRÓDŁO: Oknonet.pl