Aktualności firm członkowskich

Future Builders – Aluprof zaprasza do rozmów o przyszłości budownictwa

By 10 sierpnia 2021 No Comments

Aluprof rozpoczyna projekt Future Builders, czyli przestrzeń do dialogu na temat przyszłości światowej architektury. To projekt, który ma na celu stworzenie ogólnodostępnej platformy, miejsca do merytorycznych dyskusji na temat przyszłości światowego budownictwa i urbanistyki w kontekście zrównoważonego rozwoju.

Przedsięwzięcie ma na celu stworzenie przestrzeni do merytorycznej dyskusji na temat przyszłości światowej architektury w kontekście zrównoważonego budownictwa. Platforma Future Builders to miejsce, gdzie eksperci budownictwa i inżynierowie spotykają nieszablonowo myślących architektów i projektantów, a teoretycy urbanistyki i socjologowie przestrzeni mogą skonfrontować swoje wizje z codzienną praktyką przedsiębiorców budowlanych oraz zatrudniających ich deweloperów.

Nowe technologie, najnowsze wyniki badań, omówienie ważniejszych trendów – to główne  zagadnienia naszego autorskiego, międzynarodowego projektu. Podczas Future Builders każdy zainteresowany znajdzie wiedzę, inspirację i impuls do poszerzania horyzontów. To forum zatroskanych o lepsze jutro, za które wszyscy jesteśmy przecież współodpowiedzialni – mówi Bożena Ryszka, dyrektor działu Marketingu i PR Aluprof.

We wrześniu i październiku 2021 Aluprof w ramach projektu przeprowadzi serię spotkań i wywiadów z tuzami polskiej oraz światowej architektury. Rozmowy te poprowadzi dr Piotr Żabicki (Architekt, IARP). Wszystkie spotkania w ramach platformy Future Builders są darmowe i dostępne dla wszystkich zainteresowanych.
  • 2.09.2021 – Bohdan Zaha (Lead Architect – Zaha Hadid Architects LTD)
  • 16.09.2021 – Robert Konieczny (Szef biura KWK Promes)
  • 23.09.2021 – Przemo Łukasik (współzałożyciel medusa.group)
  • 7.10.2021 – Zbigniew Maćków (Generalny Architekt MPP)
  • 14.10.2021 – Alvaro Leite Siza (legenda modernizmu, laureat Nagrody Pritzkera)
To, jak projektujemy i budujemy, ma kolosalny wpływ na przyszłość: środowiska naturalnego i społeczeństwa. Jako jeden z liderów światowego rynku rozwiązań dla odpowiedzialnego budownictwa zrównoważonego, zdajemy sobie sprawę z odgrywanej przez nas roli. Od nas wszystkich zależy to, jak będzie wyglądać świat dla następnych pokoleń.
Więcej informacji, zapisy na wydarzenie oraz miejsce na przesłanie dodatkowych tematów i sugestii tutaj.
ŹRÓDŁO: Aluprof