Aktualności firm członkowskich

FAKRO Złotym Partnerem Dnia Dekarza

By 29 lipca 2021 No Comments

Na co dzień pracują w pocie czoła, w pełnym słońcu, do tego w ekstremalnych warunkach, bo na wysokości – dekarze. Ich pasją są dachy i to właśnie dzięki nim miliony rodzin mają ten dach nad głową. Jednak czasem dobrze jest zejść z dachu na ziemię. Doskonałą okazją ku temu była słoneczna sobota 24 lipca br. w Katowicach. Polskie Stowarzyszenie Dekarzy (PSD) zorganizowało w tym dniu 21 Ogólnopolski Dzień Dekarza, którego Złotym Partnerem była firma FAKRO – czołowy producent okien dachowych.

 

Ogólnopolski Dzień Dekarza to jedno z najważniejszych spotkań w tym fachu. Specjaliści z całej Polski zjeżdżają się, żeby pokazać rodzinom kawałek swojego świata, pielęgnować relacje biznesowe oraz znajdować nowe rozwiązania i możliwości w swoich codziennych działaniach. Polskie Stowarzyszenie Dekarzy zrzesza ludzi zawodowo związanych z branżą dachową. Wśród nich są wykonawcy, eksperci, projektanci, dostawcy oraz producenci materiałów budowlanych przydatnych przy budowie dachów.

Na tym wydarzeniu nie mogło więc zabraknąć firmy FAKRO, która – jako wieloletni partner PSD – wspiera dekarzy w ich codziennej pracy, produkując okna dachowe łatwe w montażu i gwarantujące jakość oraz pewność wyboru. Ta współpraca jest tak silna, że obie strony udzielają sobie wzajemnego wsparcia w każdej sytuacji. Jedni spokojnie mogą polegać na drugich.

Dzień pikniku dekarskiego był pełen atrakcji, rodzinnych zabaw i emocji. Zorganizowane turnieje i konkursy pozwoliły poczuć odrobinę adrenaliny, rywalizacji i dumy z osiągnięć. Nie ulega wątpliwości, że ten, kto ma fach w ręku, ma również motywację do jego doskonalenia. Dlatego tak ważny jest stały rozwój i szukanie innowacyjnych rozwiązań, których w FAKRO nie brakuje.

ŹRÓDŁO: FAKRO