Aktualności firm członkowskich

Nowa edycja katalogu Lepsze Wnętrze 3/2021

By 27 lipca 2021 No Comments

Coraz lepsze wnętrze

W katalogu Lepsze Wnętrze przedstawiamy Państwu kompleksową ofertę POL-SKONE, która powstała z myślą o potrzebach najbardziej wymagających wnętrz. W edycji III/2021 dotychczasowe portfolio produktowe wzbogaciliśmy o unikatowe kolekcje drzwi wewnętrznych, akcesoriów i rozwiązań inwestycyjnych oraz o różnorodne rozwiązania kolorystyczne. Od 31 lat wyznaczamy nowe kierunki rozwoju marki i branży. Produkty marki POL-SKONE wpisują się w najnowsze trendy w budownictwie mieszkaniowym i inwestycyjnym.

Kolorystyczna inspiracja

Kolorystka POL-SKONE nieustannie dopasowuje się do tendencji w architekturze wnętrz. Mogłoby się wydawać, że tak szeroka dotychczasowa kolorystyka nie da się już poszerzyć. Ale w POL-SKONE wciąż podejmujemy wyzwanie koloru. W odpowiedzi na rosnące potrzeby Klientów paleta kolorów jest ciągle wzbogacana. Nowy, modny odcień w kolekcji UNI MAT PLUS to 647 indigo – dostępny jest dla modeli HAPTIC, CREATO i INVERNO. W paletach ECO TOP, LAMISTONE, LAMINOWANE pojawił się zaś odcień szlachetnego dębu – 231 dąb halif.

Zanurz się w błękicie

Nadchodzący trend w kolorystyce drzwi malowanych to Indigo Blue. Wybrany najmodniejszym kolorem ostatniego sezonu, znajdzie zastosowanie w wielu nowoczesnych wnętrzach. Ciemne odcienie skrzydeł wyglądają niezwykle luksusowo. Połączone ze złotymi aluminiowymi dekorami i akcesoriami w postaci klamek nadają przestrzeni eleganckiego szlifu. W ofercie POL-SKONE Indigo Blue dostępny jest również w kolekcji drzwi malowanych TIARA.

Nowe warianty dotychczasowych Bestsellerów

Kolekcję drzwi ANMI rozszerzyliśmy o nowe, pełne wzory, bez dodatkowych frezowań. Nowe modele dostępne są w czterech kolorach. Także model FIORD wzbogacił się o nowy wzór 04, natomiast w drzwiach CREATO i ESTATO wprowadziliśmy białe szyby laminowane matowe VSG 88.4. W lubianym przez naszych Klientów modelu NOSTRE wprowadziliśmy system bezprzylgowy.


Klasyka w nowoczesnej odsłonie
 

SEDO to nowy wzór drzwi w powierzchni UNI-MAT PLUS, która charakteryzuje się jedwabistą haptyką oraz powłoką odporną na ślady po palcach. Solidna konstrukcja ramiaka z wysokiej jakości MDF, a także bogata paleta kolorystyczna umożliwiają dopasowanie drzwi do wnętrz w różnych stylach.

Te i wiele innych rozwiązań znajdziesz w naszych katalogach oraz na stronie www.pol-skone.eu.

 

ŹRODŁO: POL-SKONE