Aktualności firm członkowskich

MS więcej niż OKNA z wyróżnieniem Budowlana Marka Roku 2021

By 6 lipca 2021 No Comments

Wyróżnienie w kategorii okna elewacyjne trafiło do firmy MS więcej niż OKNA. Tytuł Budowlanej Marki Roku przyznawany jest na podstawie ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych.

Co roku Centrum Badań i Analiz ASM przeprowadza badanie ankietowe wśród kilku tysięcy firm wykonawczych. Celem badania jest wyłonienie najlepszych, zdaniem fachowców, marek funkcjonujących na rynku budowlanym. W tym roku ASM przeprowadziło ponad 2,5 tysiąca wywiadów z wykonawcami. Wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku 2021 w obrębie kategorii „okna elewacyjne” zostały opracowane na podstawie wskazań fachowców w trzech pytaniach rankingowych. Pytani respondenci mogli wskazać tylko jedną markę.
Miniony rok zmienił bardzo dużo w rzeczywistości, w której wszyscy funkcjonujemy, dlatego jestem przekonana, że tytuł, który zdobyła firma MS więcej niż OKNA stanie się kolejnym elementem przekazu, zachęcającego do współpracy z Państwa firmą – podsumowała Agnieszka Wójcik-Zachorska z Działu Analiz Centrum Badań ASM.

Na uroczystej gali wyróżnienie z rąk konkursowego jury odebrał Piotr Nadolny, Dyrektor Handlowy MS. Nagroda przyznana została za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych.

» Zobacz pełne wyniki rankingu