Aktualności firm członkowskich

Aluprof wyróżniony w rankingu Budowlana Marka Roku

By 1 lipca 2021 No Comments

Ranking Budowlana Marka Roku od 2005 roku bada preferencje wykonawców w celu wyłonienia firm i marek o najwyższym zaufaniu. Obiektywizm formuły badania, w którym respondenci spontanicznie wskazują produkty ulubione i te, z których najczęściej korzystają, sprawia, że wyniki rankingu są bardzo opiniotwórcze, a wysokie miejsce w nim szalenie cenione przez dostawców. 

Aluprof jest w kilkunastoletniej historii tego zestawienia prawdziwym multimedalistą. Nic dziwnego zatem, że i w tym roku, na uroczystej gali prowadzonej przez znanego aktora Cezarego Pazurę, nie obyło się bez nagród:

» Złotego Championa Roku 2021 w kategorii Systemy Roletowe,
» Złotego Championa Roku 2021 w kategorii Profile Okienne Aluminiowe,
» Złotej Budowlanej Marki Roku w kategorii Systemy Roletowe oraz
» Złotej Budowlanej Marki Roku w kategorii Profile Okienne Aluminiowe.

Fot. Aluprof

Nagrody w rankingu Budowlana Marka Roku przyznawane są za „sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych”. W imieniu firmy Aluprof wyróżnienia odebrała Pani Iwona Bródka, dyrektor biura wsparcia technicznego w Warszawie.

Wielkie sukcesy to wielka odpowiedzialność. Mamy już za sobą etap zdobywania zaufania klientów. Dziś staramy się tego raz zdobytego zaufania nie zawieść, zarówno rozwijając naszą ofertę i poszerzając ją stale o innowacyjne rozwiązania, jak i poświęcając wiele uwagi obsłudze klienta. Nasza coroczna tu obecność to najlepsze świadectwo tego, że dzięki codziennej sumiennej pracy udaje nam się to osiągnąć – oświadczyła Bożena Ryszka, dyrektor działu marketingu i PR w Aluprof SA.

 

 

 

ŹRÓDŁO: Aluprof