Aktualności firm członkowskich

ALUPROF z tytułem Dobra Marka 2021

By 23 czerwca 2021 No Comments

ALUPROF SA po raz kolejny potwierdza swoją silną pozycję na rynku. Tym razem autor nowoczesnych systemów aluminiowych oraz innowacyjnych rozwiązań dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego został laureatem dwóch kategorii w programie Dobra Marka.

Już po raz dwunasty redakcja Forum Biznesu poddała szczegółowym analizom firmy działające na polskim rynku. Celem badań jest wyłonienie tych podmiotów, które cechują się największymi ambicjami i potrafią zamieniać je w sukces. Pod uwagę brano między innymi wartość, aktywność i rozpoznawalność poszczególnych marek. W badanych obszarach spółce ALUPROF przyznano wysokie oceny, dzięki czemu uzyskała tytuł Dobra Marka 2021 – Jakość, Zaufanie, Renoma!

To jednak nie jedyne wyróżnienie. Analizy zostały dodatkowo poszerzone o rozpoznawalność tych firm, które cechują się długoletnią tradycją, ugruntowaną pozycją rynkową, powszechną rozpoznawalnością, niezmiennie wysoką jakością produktu lub usług oraz długoletnim zaufaniem odbiorców. W tych dziedzinach ALUPROF również wykazał się sukcesami, czego dowodem było przyznanie dodatkowego, specjalnego wyróżnienia Polska Dobra Marka 2021 – Jakość, Zaufanie, Renoma!

Dobra Marka to ogólnopolski program promocyjny organizowany od dwunastu lat. Jego celem jest wyłonienie wyróżniających się na rynku marek, jak również pomoc konsumentom w wyborze odpowiednich partnerów.

ŹRÓDŁO: ALUPROF