Aktualności firm członkowskich

OGIEŃ – niezwykły projekt PORTA na Łódź Design Festival

By 15 czerwca 2021 No Comments

LEPIEJ – to wymowne hasło XV edycji Łódź Design Festival, podczas której PORTA w nieszablonowy sposób zaprezentowała drzwi OGIEŃ z kolekcji 4 ŻYWIOŁY.

Majowa odsłona festiwalu odbyła się pod hasłem LEPIEJ. W terminie od 14 do 23 maja, w najpopularniejszych lokalizacjach na terenie centrum Łodzi, zaplanowano wiele oryginalnych wystaw. PORTA jako partner ŁDF 2021, zaprezentowała się w sąsiedztwie Manufaktury, w oryginalnym przeszklonym pawilonie. Natomiast na terenie popularnego kompleksu OFF Piotrkowska, tuż obok wystawy onkursowej dla młodych projektantów „make me!”, można było zobaczyć najciekawsze projekty twórców z całego świata.

PORTA, podczas festiwalu, w nieszablonowy sposób zaprezentowała 4 ŻYWIOŁY – OGIEŃ, projekt drzwi wolny od sztywnych schematów i łączący nowoczesność z pofabrycznym klimatem.

Natura, lifestyle, sztuka to dla nas inspiracja na każdym etapie procesu twórczego. Od koncepcji, poprzez produkcję aż po komunikację. Staramy się zawsze opowiadać o nas w kontekście pasji i emocji, które towarzyszą nam przy tworzeniu naszych produktów. Taka jest też nasza tegoroczna ekspozycja na festiwalu – Piotr Chodak, PR i Digital Manager PORTA DRZWI

Fot.PORTA

PORTA jest partnerem festiwalu od jego pierwszych edycji. OTWÓRZ DESIGN – hasło marki, idealnie wkomponowało się w festiwalowy klimat.

Fot. PORTA

PORTA, poprzez swoją obecność na Łódź Design Festival, od lat stara się w nowoczesny, oryginalny sposób, (często nietypowy dla branży) nawiązywać bezpośredni kontakt z projektantami i swoimi klientami.

ŹRÓDŁO: PORTA DRZWI