Aktualności POID

Weź udział w XI Kongresie Stolarki Polskiej online! To już jutro!

By 14 czerwca 2021 No Comments

Od XI Kongresu Stolarki Polskiej dzielą nas już tylko godziny! 15 czerwca, po oficjalnym otwarciu wydarzenia o godz. o 10:00, rozpoczną się dwa ciekawe bloki tematyczne z udziałem uznanych ekspertów z ASM-Centrum Badań i Analiz Rynku, Business Centre Club, EY Polska, Kirov Strategic Negotiators, Microsoft Technology Center, PwC Polska. Tuż po nich przewidziana jest zaś Gala, połączona z obchodami jubileuszu 25-lecia Związku POiD. Zapraszamy!

Po raz pierwszy w historii Kongres Stolarki Polskiej będzie miał digitalowy charakter i w pełni otwartą formułę – udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

Kongres będzie można oglądać na żywo na YouTube: https://youtu.be/pxXM-JAs0dI oraz na Facebooku: https://fb.me/e/2nsYuKH4e

Część merytoryczna będzie dotyczyła transformacji cyfrowej biznesu w nowej, pocovidowej rzeczywistości, która charakteryzuje się dużą zmiennością. Eksperci opowiedzą o wyzwaniach, szansach i zagrożeniach czekających na przedsiębiorców. Przedstawiają aktualne zasady gry rynkowej i wskażą możliwe drogi uniknięcia lub wyjścia z kryzysu, a także złote reguły sukcesu.

Podczas Gali rozdane zostaną z kolei branżowe nagrody, a zwieńczeniem Kongresu będzie finał konkursu POiD Building Awards 2021.