Aktualności POID

Kongres Stolarki Polskiej 15 czerwca 2021- Zobaczmy to razem!

By 31 maja 2021 No Comments

Szanowni Państwo,

 

wielkimi krokami zbliża się XI Kongres Stolarki Polskiej, który w tym roku będzie miał wyjątkowo digitalową formułę. Zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w wydarzeniu 15 czerwca br. z którego prowadzona będzie relacja na kanałach youtube, facebook i LI bez konieczności rejestracji.

W programie przewidziane są 2 bloki tematyczne: „TRENDY” i „INSPIRACJE” z udziałem znanych ekspertów (np. z EY, Microsoft Technology Center, BCC czy Kirov Strategy), obfitujące w treści merytoryczne niezbędne do prowadzenia biznesu w obecnych niezwykle zmiennych czasach. Przewidziana jest ponadto uroczysta Gala połączona z obchodami jubileuszu 25-lecie Związku POiD, a także ogłoszenie wyników „POiD Building Awards”.

Chcielibyśmy dodatkowo umożliwić Członkom Związku POiD za niewielką opłatą wspólne oglądanie Kongresu w studio w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw, w odpowiednio przygotowanej pod względem sanitarnym przestrzeni. Dzięki temu zyskają Państwo szansę zobaczenia widowiska na żywo i będą mogli Państwo wymienić się wiedzą i doświadczeniami, co było tradycją poprzednich Kongresów. W ramach udziału zapewniamy Państwu lunch, a także – w razie potrzeby, nocleg w hotelu.

Zainteresowane osoby zapraszamy do zgłaszania się do Biura Związku  ( admin@poid.eu)- liczy się kolejność zgłoszeń, ilość miejsc ograniczona.