Aktualności firm członkowskich

Yawal S.A. rozpoczyna współpracę z Marbet Sp. z o.o.

By 20 maja 2021 21 maja, 2021 No Comments

YAWAL S.A. nawiązał współpracę z MARBET Sp. z o.o. i ich marką MARBET BAUSYSTEM. MARBET BAUSYSTEM to uznany producent innowacyjnego zestawu do szczelnego i prostego montażu stolarki otworowej w strefie izolacji termicznej budynku, oferowanego pod nazwą Ciepła Belka Montażowa.

Elementy izolacyjne produkowane przez MARBET BAUSYSTEM wzbogaciły ofertę elementów montażowych systemu MOREVIEW – popularnego i wielokrotnie nagradzanego systemu do produkcji wielkogabarytowych drzwi przesuwnych o wąskich profilach, całkowicie ukrytych w posadce, ścianach i suficie.

Fot. Yawal

Montaż systemu MOREVIEW w warstwie ocieplenia likwiduje liniowe mostki termiczne, pozwala na lepsze doświetlenie pomieszczeń oraz umożliwia zlicowanie stolarki z elewacją, podnosząc walory estetyczne bryły budynku.

System MOREVIEW jest również oferowany z ciepłymi, dedykowanymi specjalnie dla systemu podwalinami (poszerzeniami) Marbet Bausystem. Zastosowanie Ciepłej Belki Montażowej wraz z podwalinami firmy Marbet gwarantuje osiągnięcie bardzo wysokich parametrów izolacyjności termicznej niemożliwych do uzyskania przy tradycyjnym montażu w licu. Jest to szczególnie istotne w świetle Warunków Technicznych 2021 oraz w budownictwie energooszczędnym i pasywnym.

ŹRÓDŁO: Oknonet.pl