Aktualności firm członkowskich

Nowości w ofercie POL-SKONE

By 5 maja 2021 No Comments

Jeszcze lepsze wnętrze

W katalogu Lepsze Wnętrze prezentujemy kompleksową ofertę POL-SKONE. W edycji II/2021 dotychczasowe portfolio produktowe wzbogacają unikatowe kolekcje drzwi wewnętrznych i rozwiązań inwestycyjnych oraz innowacyjne rozwiązania kolorystyczne. Wyroby POL-SKONE powstają z myślą o potrzebach najbardziej wymagających wnętrz. Od ponad 30 lat firma wyznacza nowe kierunki rozwoju marki i branży. Produkty POL-SKONE wpisują się w najnowsze trendy w budownictwie mieszkaniowym i inwestycyjnym.

Inspiruj się kolorami

Kolorystka POL-SKONE nieustannie dopasowuje się do tendencji w architekturze wnętrz. Mogłoby się wydawać, że tak szeroka dotychczasowa kolorystyka nie da się już poszerzyć. Ale POL-SKONE wciąż podejmuje wyzwanie koloru. W odpowiedzi na rosnące potrzeby Klientów paleta kolorów zostaje wzbogacona. Nowe odcienie znajdziecie w kolekcjach UNI MAT PLUS (nowość 645 lava i 646 stone), ECO TOP, LAMISTONE, LAMINOWANE (231 dąb halif) oraz SILKWOOD (450 biały mat oraz 451 czarny mat). SILKWOOD to perfekcyjne połączenie okleiny naturalnej z powierzchnią malowaną w kolekcji BLACK&WHITE.

Zanurz się w błękicie

Nadchodzący trend w kolorystyce drzwi malowanych to Indigo Blue. Wybrany najmodniejszym kolorem ostatniego sezonu, znajdzie zastosowanie w wielu nowoczesnych wnętrzach. Ciemne odcienie skrzydeł wyglądają niezwykle luksusowo. Połączone ze złotymi aluminiowymi dekorami nadają przestrzeni eleganckiego szlifu. Całość zostaje dopełniona akcesoriami w tym samym kolorze – złote klamki, zestawione z ciemną kolorystyką, wyglądają niezwykle dostojnie. W ofercie POL-SKONE Indigo Blue dostępny jest między innymi w kolekcji drzwi malowanych TIARA.

Fot. POL-SKONE

Wykreuj swoją przestrzeń

CREATO to nowy wzór drzwi w powierzchni UNI-MAT PLUS, która charakteryzuje się jedwabistą haptyką oraz powłoką odporną na ślady po palcach. Nowoczesny design podkreśla bezpieczna laminowana szyba VSG 44.2 w kolorze czarnym, a wzmocnione zawiasy zapewnią wieloletnią funkcjonalność drzwi.

Fot. POL-SKONE

Seek&Hide, czyli Harmony w wersji INVEST

Solidne skrzydło HARMONY INVEST o grubości 50 mm w bogatej kolorystyce laminatów i oklein naturalnych lub powierzchni malowanych zapewni wnętrzom wyjątkowe wyciszenie o izolacyjności Rw=37dB dzięki swojej konstrukcji i specjalnej uszczelce. Wzmocniona ukryta ościeżnica Harmony pozwala optycznie powiększyć mieszkanie, biuro czy gabinet bez widocznego podziału na strefę ściany i drzwi. Dzięki możliwości ujednolicenia koloru skrzydła z kolorem ściany, drzwi pozostają niewidoczne i dopasowują się w pełni do aranżacji wnętrza.

Fot. POL-SKONE

Te i wiele innych rozwiązań znajdziesz w naszych katalogach oraz na stronie www.pol-skone.eu.

ŹRÓDŁO: POL-SKONE