Aktualności POID

Wkrótce kolejne spotkanie z cyklu webinariów o programie „Czyste Powietrze”

By 19 kwietnia 2021 26 kwietnia, 2021 No Comments

W ubiegłym roku z inicjatywy Związku POiD, w ramach kampanii „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ”, zorganizowane zostało spotkanie online  na temat programu „Czyste Powietrze”, dzięki któremu Polacy mogą w swoich domach wymieniać stolarkę otworową ze wsparciem finansowym. Uczestniczyli w nim m.in. Partnerzy akcji. W tym roku przed nami  następne tego typu webinarium, tym razem o zasadach wypełniania wniosków o dofinansowanie na zakup nowych okien, drzwi czy bramy garażowej.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Związku POiD, w ramach kampanii „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ”, zostanie zorganizowane wkrótce drugie webinarium we współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Tym razem poprosiliśmy o wsparcie merytoryczne odział tejże instytucji w Olsztynie (zgodnie z rekomendacją jednostki centralnej). Tematem spotkania będą zasady wypełniania wniosku o dofinansowanie, które przedstawi ekspert z ramienia WFOŚiGW w Olsztynie – Dawid Olbryś.

Spotkanie jest organizowane z myślą o wsparciu inwestorów w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie przez firmy z branży stolarki otworowej, oferujące produkty spełniające wymogi programu „Czyste Powietrze”. Dzięki temu w salonach sprzedaży okien, drzwi czy bram garażowych, klienci uzyskają nie tylko profesjonalne doradztwo produktowe, lecz także fachową poradę w zakresie pozyskania wsparcia dla inwestycji. W ten sposób jeszcze więcej domów stanie się bardziej energooszczędnych, gdyż zostanie wyposażanych w innowacyjne rozwiązania z branży stolarki otworowej.

Zachęcamy serdecznie do udziału w webinarium firmy członkowskie Związku POiD i przedstawicieli ich punktów handlowych.

Spotkanie online odbędzie się 28 kwietnia br. o godz. 12:00 za pośrednictwem aplikacji ZOOM. W celu uzyskania danych do logowania prosimy o kontakt z Biurem Związku POiD  biuro@poid.eu