Aktualności POID

Nowa firma członkowska VBH Polska Sp.z.o.o

By 16 kwietnia 2021 No Comments

VBH Polska działa na polskim rynku od 1993 roku. Dla wielu producentów stolarki okiennej i drzwiowej to pierwszy adres, pod którym wiedza i doświadczenie spotyka się z szeroką oferta najwyższej jakości produktów, zarówno systemowych rozwiązań do produkcji jak i profesjonalnego montażu stolarki otworowej.

W ofercie VBH Polska znajdziemy produkty wielu znanych i cenionych producentów, ale także własne marki spółki takie jak: grenteQ oraz profiteQ, których asortyment sukcesywnie jest poszerzany i wzbogacany o kolejne rozwiązania, dopasowane do zmieniających się potrzeb rynku.

Firma prowadzi sprzedaż na terenie całego kraju, za pośrednictwem 9 oddziałów stacjonarnych, przedstawicieli handlowych i doradców technicznych a także sklepu internetowego simteq.pl.

Klienci firmy VBH mogą liczyć na pomoc czy to na etapie zakupu, przy doborze odpowiedniego produktu lub rozwiązania technicznego, a także na  wsparcie przedsprzedażowe w ramach którego otrzymują fachową wiedzę oraz opiekę podczas realizacji projektu.

VBH Polska Sp.z.o.o

ul. Chełmżyńska 80

04-464 Warszawa

tel: 22 51 52 100

www.vbh.pl