Aktualności firm członkowskich

Nowy wymiar drzwi PORTA

By 26 marca 2021 No Comments

Wybrane kolekcje marki PORTA DRZWI od 2021 roku dostępne są w wysokości 220 cm w standardowej ofercie. To dobra wiadomość dla wszystkich miłośników oryginalnych wnętrz!

Najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz stawiają na indywidualizm i przestrzeń. Dlatego w nowoczesnym budownictwie, takie rozwiązania, jak podwyższone pomieszczenia, stają się powoli oczekiwanym standardem. Pozwalają one na większy rozmach w aranżowaniu i indywidualne dopasowanie do potrzeb mieszkańców.

Marka PORTA DRZWI zawsze jest otwarta na nowe możliwości. Przygotowaliśmy więc specjalną ofertę, idealnie dopasowaną do obecnych trendów. Standardowa wysokość drzwi, sprzedawanych w Polsce, wynosi ok. 200 cm. Od stycznia 2021 r., w standardzie dla wybranych kolekcji, udostępniliśmy dodatkowo wysokość 220 cm. Sprawdzi się ona idealnie nie tylko w nowoczesnych podwyższonych apartamentach. Funkcjonalnie podniesie także komfort standardowych mieszkań i domów. Wpłynie też pozytywnie na wizualny efekt końcowy. Wystarczy jedynie zadbać o odpowiedni wymiar w murze pod montaż drzwi – Piotr Chodak, PR and Digital Marketing Manager, PORTA DRZWI

W podwyższonym wariancie można zamówić modele z 6 poniższych kolekcji:
  • Porta VECTOR Premium
  • Porta DESIRE
  • Natura CLASSIC
  • Natura LINE
  • Natura VECTOR
  • Villadora MODERN
Różnorodność wizualna kolekcji pozwala na dużą swobodę w dopasowaniu do wybranego stylu mieszkania. Dobrze dobrane drzwi zawsze będą wysmakowanym dodatkiem, a nawet mogą się stać główną ozdobą wnętrz.

Porta DESIRE

Porta DESIRE. Fot. PORTA DRZWI

W eleganckich podwyższonych apartamentach, gdzie nowoczesność łączy się z klasyką, a także we wnętrzach skandynawskich, idealnie sprawdzi się kolekcja Porta VECTOR Premium czy Porta DESIRE. Wyższe skrzydła zapewnią funkcjonalną swobodę. W połączeniu z ościeżnicą LEVEL, dzięki panelom górnym, dodatkowo zyskają na lekkości. Biały kolor drzwi rozświetli wnętrze i swoją subtelnością nie będzie konkurować z drewnianymi meblami, czy innymi wyrazistymi dodatkami.

Natura VECTOR

Natura VECTOR. Fot. PORTA DRZWI

Podwyższone drzwi z kolekcji Natura CLASSIC czy Natura VECTOR wniosą do nowoczesnych wnętrz elegancję i przytulność. Ciepłe tonacje dębu naturalnych oklein zagwarantują domową atmosferę, a wyraziste kolory mocca czy nero ożywią jasny skandynawski styl pomieszczenia.
Wyższe oczekiwania, wyższy standard i wyższe drzwi to gwarancja nieszablonowych, pięknych wnętrz.
ŹRÓDŁO: PORTA DRZWI